Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok Alekoszról?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok Alekoszról? Számomra hihetetlen, hogy az új műsorában az összes csajnak tetszik. Vélemény?

Figyelt kérdés

Sokan a ValóVilágra mondták, hogy "meg van játszva"...Hát akkor ez?!XD Lehetetlen, hogy ez bejöjjön azoknak a nőknek... az összes nőnek.

Kort/nemet is.


2011. máj. 12. 20:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Annyira nem ronda, h ne jöhessen be senkinek. A külsőn kívül meg más úgyse számít a nőknek.
2011. máj. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
pénz beszél kutya ugat,amúgy nem nézek ilyen szarokat,hamarabb unatkozok,mint azt nézzem.
2011. máj. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
a pénz nagy úr...
2011. máj. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

le leszek pontozva, de nekem tetszik Alek :D a környezetemben sok gáz, nyomi, undorító és emellé még nagyképű pasi is van, Alekosz hozzájuk képest félisten(K)

20/L

2011. máj. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Jah, szerintem is közrejátszik a pént, főleg hogy most nyerte meg a VV-t!

Az egyik nő ilyesmit mondott:

"ő nagyon tud bánni a nőkkel, mert őt még nem rontotta el a többi nő"....pfff...

Amúgy ezt egy olyan csaj mondta , aki látszólaf több f@sztot fogott, mint kilincset.

2011. máj. 12. 20:30
 6/10 A kérdező kommentje:
KEdves utolsó válaszoló.. Hidd el nekem, vannak még iylen félistenek Alekon kívül is, sőt...még különbek is, csak az a baj, hogy az ilyen pasikon átnéztek!!A nagymenő, macsó pasi jön be a legtöbb csajnak.
2011. máj. 12. 20:32
 7/10 anonim ***** válasza:

hát jól mondod hogy meg volt játszva, ne hülyíts , elhiszed hogy így volt? ismerős barátja ott melózik és meg volt ki nyer...volt is baki mikor kitették előző nap a kiesőt a netre..ciki ..


És a pénzért jó hogy tetzsik nekik...na meg naívak..

és a pasit inkább nem minősíteném,meg a műsort se...

2011. máj. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
én se értem, hogy tetszhet vkinek alekosz. Hihehetlen mennyire buta és nagyképű. Bemagolt szöveget mond -.-" bár én nem vagyok pasi, de ha az lennék nem tetszene, hogy sok k.urva rámtapad és versenyeznek értem, én meg akarnék küzdeni értük. Eddig alekosznak azok jöttek be, akiket nem kapthat meg, annál jobban nyomult rá
2011. máj. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem megrendezett, legalábbis szerintem. A f@szbúkon egy ismerősöm kitette, hogy de sz@r, hogy még nincs 18, mert ő annyira el szeretne menni a műsorba, meg Alekosz posztere van a szobájában (és ezt meg is osztotta velünk). Mondanom sem kell, töröltem az ismerőseim közül. Egyébként ledöbbentem, hogy idáig süllyedt volna, hogy egy ilyen Xy "Nagynév" K.rvája műsorba jelentkezett volna. Felszínesnek tartottam mindig, de végképp lezuhant a szememben.
2011. máj. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Véleményem a következő: Alekosz rendkívül intelligens, elképesztő szókinccsel rendelkezik, választékos kifejezéseket használ - ahhoz képest, hogy mindössze általános iskola a legmagasabb végzettsége. Ugyanakkor egy alkoholistának tartom, aki kényszeredetten próbál rámászni minden nőre, és elsősorban a szexet keresi. Szegény Évát volt képe képmutató módon a "rossz piás" jelzővel illetni, amikor Ő MAGA a rossz piás. Ha valaki csak egy összefoglalót is látott a VV-ből, nem volt olyan nap, hogy Alekosz kezében ne lett volna ott a sör, bor vagy a pálesz. Ezenkívül undorítóan viselkedett Évával, állandóan a külső adottságait szapulta, amikor ő magának kellene egyszer tükörbe nézni. Mr. Bean hat hónapos terhesen. Körülbelül.


Nem kizárt, hogy a műsorába jelentkezett lányok között van olyan is, aki tényleg szerelmes a görögbe, bár valószínűleg csak azt szeretik benne, hogy tisztelettudóan bánik a nőkkel (hát, ezt megkérdőjelezném egyébként, a VILLÁBAN nem ezt mutatta: hiába beszélt választékosan, bunkó volt..) Szerintem nem lesz ebből a műsorból semmi! Ugyanolyan lesz, mint anno a Benkő Dániel műsora. Ott még a végén az esküvőt is megjátszották, közben meg tiszta kamu volt az egész.

2011. máj. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!