Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiúknak milyen testalkatú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúknak milyen testalkatú csajok jönnek be leginkább?

Figyelt kérdés
vékony/duci? (a ducik mindig annyira nagyra vannak vele hogy "van rajtuk mit fogni" azért kérdezem főleg.. de amelyiknek van melle annak hasa meg combja is nagy ált nem?)
2008. febr. 2. 16:13
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
67%
Hallottál már olyanról, hogy egy férfinak 2 mázsás nője van? Ha ilyen megtörténik, akkor bármilyen testalkatú nő kelendő lehet...mindenkinek más az ízlése, persze a nagyobb mell, a kerek posi, karcsúbb testalakt sokaknál mérvadó, hisz véleményem szerint a szépség ezekben (is) rejlik, és nem a zsírpárnákban. De hiába az ideál, olykor elég egy nézés, és elvarázsol egy nő, aki talán nem is olyan, akit elképzeltél...
2008. febr. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
65%

A fene se érti. Manapság minden nő vékony akar lenni. Te meg most azon vagy kiakadva, hogy a kövér nők szeretik a szexet??? Tudod aki szeret enni, az szereti az orális örömöket. Meg az élet élvezetesebb oldalát.


De ez nem jelenti azt, hogy aki vékony, annak a szexhez is mérsékletesen kell hozzáállni, mint az asztali örömökhöz. Légy olyan testalkatú ahogyan jólérzed magad, és szexelj annyit és úgy ahogyan jólesik. Mit érdekel más élete? Építsd ki a sajátodat úgy, hogy jól érezd magad benne.


A boldogság szerintem az önelfogadásban rejlik. Szeresd nagyon magad, és szép lesz a világ.

2008. febr. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

???

nincs nekem semmi gondom a kövérekkel, csak mindig fikázzák a vékonyakat, hogy jaj minek fogyókúráztok állandóan hülye csontos anorexiások amikor a fiúk szeretik a hájas mellemet taperolni. ez tényleg igaz lenne?? szó se volt arról hogy szeretneke szexelni


igen tudom hogy egy kétmázsás nőnek is van férje de a kérdés az hogy mondjuk ránézésre melyik jön be nekik jobban? melyikhez mennek szívesebben ismerkedni pl az utcán? általában?? jó lenne ha fiúk is válaszolnának

2008. febr. 2. 17:35
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj! A kövér, hájas nőkkel olyan pasik lépnek kapcsolatba akiknek a nagy mell, és a többi jön be. Vonzza őket a sok háj, a kerek forma, az hogy mindenütt ott a nő. A vékony lányokkal meg azok a fiúk lépnek kapcsolatba akik a feszes izmokat, légies formákat szeretik. Ez nem azt jelenti hogy csak a nagymellű kövér nők, vagy csak a vékony izmos nők a szépek. Ezért mondom, te lény ÖNMAGAD!!


Ne azért hízz vagy fogyj mert a pasik mit szeretnek, hanem olyan légy amilyen alkatilag vagy meg amilyen szeretnél lenni. Ha magaddal ki vagy békülve, az látszik a kisugárzásodon is. Na és ez a kisugárzás fogja leginkább vonzani a fiúkat, majd meglátod.

2008. febr. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
minden fiunak más izlése van... ismerek olyanokat akik a teltebb nőket szeretik de olyat is aki egyenesen a csontkollekciokra hajtanak... ez változo.... szerintem nagyon fiatal vagy még... lényeg hogy te jol érezd magad a börödben. mert ez kihat rád és a kisugárzásodra :)ami nagyon nagy + jelent :)
2008. febr. 3. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
87%
Az én barátnőm nem éppen a legvékonyabb alkat de elfogadtam mert nekem igy tetszik és mert én igy szeretem. De azt mondta nem elégedett önmagával 100%-ban és nyáron le a akarja adni kondival. És amúgy én a sovány csajokat nem birom amelyiknek olyan mellei vannak mint egy pasinak (pici vagy semmilyen)
2008. febr. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
végre valaki aki a kérdésre válaszol... kösz
2008. febr. 3. 15:49
 8/24 anonim ***** válasza:
32%
Volt már válasz hamarabb is, csak egyeseknek nehéz a felfogásuk...nem csoda, hisz a kérdést sem egy lángész tehette fel.
2008. febr. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
ennek se volt semmi értelme, amit írtál, de nem baj... mondjuk az se lángész aki nem érti meg ezt a nagyon bonyolult kérdést.
2008. febr. 3. 20:48
 10/24 anonim ***** válasza:
18%
Hülye kérdésre csak hülye válasz van, már elnézést, abba hagytam...
2008. febr. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!