Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Nektek milyen stílusú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek milyen stílusú fiuk jönnek be?

Figyelt kérdés
Lány vagyok, engem eléggé elkeserít hogy manpság ezek a divatb.uzik lettek a szépfiuk... Vagyis nekem kimondottam nem jönnek be a tökéletes testalkatúak se. Sőt jobban szeretem ha van önálló stílusa
2011. febr. 27. 13:35
 1/7 anonim ***** válasza:

Fiú vagyok, engem is elkeserít, hogy a lányoknak ez jön be:


[link]


[link]


[link]


Kérdem én, mi ez már??? Azt ne mondjátok, hogy ezek a gebe alakok jól néznek ki...

2011. febr. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mert nemis..ezek csirkeboyok.. kb a 14 éves korosztálynak jönnek be az ilyenek..:P
2011. febr. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én speciel hányingert kapok ezektől a vézna divatmajmoktól...


L/18

2011. febr. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

[link]


Róla mit gondoltok? Ha lány lennék, nekem ő tetszene.

2011. febr. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Spec én se vagyok ilyen szerencsére, sőt több mint egy éve gyúrok (mondjuk hasra nem mert egy kis sörhas kell:D), még 1 hónap és már teherautóra is lesz jogsim mégse találtam még valami normális csajt :)


18f

2011. febr. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

pfuuujj az első 3 link azok nagyon búzák, rosszat fogok álmodni és pszichológushoz kell járnom évekig..

a focista LLLL amugy nem jönne be, mert azok bunkók..tudom mert áltsuliba ilyenek közé jártam és tudom hogy milyenek...


ééés a stílus.... legyen okos, de ne kocka, sportoljon valami normális sportot, kék/zöld szemű, szőke vagy világosbarna haj, 170 magas , nálam max 2 évvel idősebb, vicces, és nembunkó.nem iszik, nem dohányzik..

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

nemlétezik

:(

2011. febr. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
utcsó..pont ilyen vagyok, csak 20cm-vel magasabb:)
2011. febr. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!