Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok, nektek mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, nektek mennyire jönnek be az ilyen stilusu csajok? (kép lenn)

Figyelt kérdés

csak, mert egyre több az ilyen gothos v milyen csaj..de ez nektek is bejön, nem goth srácoknak is szépek ezek a lányok tán?:O


[link]


[link]


2009. júl. 19. 00:56
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
57%
Nekem nagyon bejönnek, főleg az első, de ez teljesen ízlés kérdése és egyeseket annyira taszítanak az ilyen csajok, hogy le fognak érte pontozni.
2009. júl. 19. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
87%
Egyáltalán nem jönnek be.
2009. júl. 19. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 A kérdező kommentje:
kort irnátok majd)
2009. júl. 19. 00:58
 4/53 A kérdező kommentje:
ja am. min2képen ugyanaz a csaj van..
2009. júl. 19. 00:59
 5/53 anonim ***** válasza:
45%
Ha fizetnének érte se... Undorító. Semmi, de semmi nőies nincs bennük, a fekete pedig, mint uralkodó szín, baromi nyomasztó...
2009. júl. 19. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
27%
Nem szeretem az ilyen rockereket. Talán ilyen extrém szexre meggondolandó, vagy én nem is tudom mit mondjak. Sosem értettem miért akar valaki mindenáron ennyire kilógni a sorból. 19 F
2009. júl. 19. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
52%
Egyáltalán nem jön be.
2009. júl. 19. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
42%

Nekem bejön :D bár én nem vagyok goth. és engem nem is zavar ha a partnerem más stilust visel.. csak más szexuaálitást nem xD :D amugy rock-scene(kezdődően)


14F

2009. júl. 19. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
53%

valaki azt írta a fekete nyomasztó szín egyátaln nem értek vele egyet nem vagyok gothos. sőt rock zenét hallgatok azt szeretem de nem ugy nézek ki párom vonzódik a goth felé van is benne valami és közölném h igen is nőies oly annyira h ilyennel aki ennyire n i s lene még nem találkoztam.Sztem ez ember függő

és aki azt irta h nem nőesek még csak divat majmokkal találkozott szererintem vagy még nem találkozott igazi ghotossal sztem sokkal nőisebbek mint bárki más csak észre kel venni ők igazi nők csak ki kell belőlük hozni érteni kell a nők nyelvén.Spec a képen látható högy(mert mindenki megrdemli ezt addig még nem ismerem személyesen) nekem nem tetszik nekem egy nőben az a lényg h arányos legyen és nőies.Erre SUB BASS MONSTERnek van egy jo szövege "Nagy legyen a szíve és ez kifele jól látsszon" kb ennyi a lényeg amugy elárulom h sub bass monster hm na de kafa című számából idéztem ennyi a lényeg sztem.Kérdezőnek irom ezek a sorokat h ne adj mások véleményére ha neked tetszik és kedvedeled eme leányzót ne ezek véleményére adj és sz@rd le ki mit mond ne foglakozz vele stílustúl függetlenül kell valakit szerteni ha boldog vagy vele hajrá sok sikert nektek üdv rem, hasznos a válasz (picit ittas vagyok de zet józanul is így gondolom a stílus semmit nem számít)

2009. júl. 19. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
50%
A goth lányok a legszebbek a világon:)
2009. júl. 19. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!