Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Normális hogy ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Normális hogy ennyire fáj?

Figyelt kérdés
Most nyúltam fel előszőr magamnak és nagyon fájt, pedig még nem is annyira mélyen és nem is durván. Nagyon fájt! Normális ez? pedig én már tampont is szeretnék használni... 16L
2011. febr. 27. 16:40
 1/2 Norb66 ***** válasza:
Hát lehet hogy nem is durván és nem is mélyen de NAGYON lassan és óvatosan. Próbálkozz inkább akkor mikor felizgultál és nedves vagy.
2011. febr. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én nem nyúlkálok fel magamnak, igaz még szűz vagyok, de tampont használok régóta, az először fájt, vagyis nem nevezném fájdalomnak, inkább kellemetlen volt.
2011. febr. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!