Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek én vagy a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek én vagy a barátnőm a szemét?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akiért megőrülök. De sajnos nem lehet az enyém. Mint megtudtam, a barátnőmnek is bejön, de neki van pasija, akit állítólag imád. Ő bátrabb, mint én, ráírt fb chaten és már teljesen jóban vannak. Ez megmondom őszintén, nekem rosszul esik, tudja, hogy mennyire tetszik nekem. Megbeszéltem vele a dolgot, hogy előttem ne nagyon beszéljen róla, ha lehet, és azt mondta, jó, meg amúgy sincsenek jóban, csak egyszer beszélgettek, meg ő nem is akar összejönni vele. Aztán infón ülünk nagyban hülyéskedünk meg minden, odanézek a monitorjára, és az Ő képeit nézegeti vágyakozva. És lent ott van a beszélgetőablaka, szóval nem csak egyszer beszélgetett vele, mint ahogy azt nekem mondta...
2011. febr. 27. 20:17
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
a barátnőd ügyesebb, de egyikőtök sem szemét :)
2011. febr. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
38%
f@szbook majmok. Ez a sz@rság nélkül nem is tudnátok élni az életeteket? Hihetetlen, hogy egyeseknek milyen problémái vannak...
2011. febr. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
46%
És ez kit érdekel?
2011. febr. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%
szerintem egyértelműen a bnőd..ott a pasija nemtudom mit akar..azt még hazudik is neked..
2011. febr. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Jajj Istenem! A barátnőd egyértelműen egy kis rohadt puni!, de ezt TE is tudod! Ha ilyen a "barátnőd" - egy igazi barátnő nem ilyen - akkor hajts rá a csávóra!

Mennyi idősek vagytok?

2011. febr. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
15
2011. febr. 27. 20:58
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha lenyúlja a pasit aki tetszik, szedd fel az exét..

Meg fog őrülni!

2011. febr. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!