Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan nyissam fel az egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan nyissam fel az egyik legjobb barátnőm szemét? Mellesleg normális az ilyen? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Arról lenne szó, hogy van egy barátnőm, aki amióta végzi az egyetemet, azóta teljesen megváltozott. Nem a barátságunk szempontjából, hanem ahogy szemléli az életet. Miután elkezdte a suli, pár hónappal később egy sráccal (akinek barátnője volt 2-3 éve), akit egy buliban ismert meg, lefeküdt. Utána a srác, csak elhúzta mindig a mézes madzagot, mondhatjuk szeretőként tartotta, meg persze alkalmi szexpartner is volt. Barátnőm, azt állította, hogy ő teljesen szerelmes.

Tél végén elmentünk bulizni, ahol aztán találkozott egy sráccal ismét, és másnap délután már a srácnál aludt, meg lefeküdtek. Pár nappal később megint azt hallottam, hogy ő az igazi, mennyire szereti... kb. 1.5-2 hónap tartott ez a kapcsolat, ami mondhatjuk inkább csak a testiségről szólt. 2 héttel a nagy szerelem után jött egy másik srác, akiről szintén ezeket mondta: Ő a nagy ő, mennyire szerelmes... ez tartott keményen 1.5-2 hétig, de aztán jött az első srác, akinek barátnője volt, és inkább visszaváltott az első, aki néhányszor megfektette és kirakta... Nyáron újra összejött azzal a fiúval, akivel előzőleg 1.5-2 hétig volt együtt. Ez a srác elment nyaralni, barátnőm meg táborozni volt, úgyhogy csak sms-ben tartottak a kapcsolatot, de barátnőm a 4napos táborban 2 vagy 3 sráccal is összefeküdt, minden estére jutott valaki... (Ennyire volt szerelmes). Nekem pedig ezzel "menőzött", hogy hányan fektették meg...

Mielőtt azt mondjátok, hogy irigy vagyok, vagy hasonló, elmondanám, hogy nincs bennem ilyen, nem vágyok ilyen életre, csak egyszerűen aggódom a barátnőm miatt.

Próbáltam utalni rá, hogy nem kéne ennyire a föld felett járnia, és rózsaszín ködben úsznia...mert így csak kihasználják, de semmi.

Hogyan beszéljek vele? Mit csináljak? Szerintetek ez a viselkedés, életmód normális? Vagy én vagyok túl komoly gondolkodású?

Normális válaszokat kérek!

Köszi


2009. nov. 22. 11:54
 1/10 anonim ***** válasza:
42%
figyusz, most monmdjam azt h ez teljesen normális? ebben a korban ez erről szól, egyik nap ez mésik nap amaz, nem hiszem, hogy ilyenkor kellene a párkapcsolatot egész életünkre elkezdeni. tapasztalatgyűjtésre viszont kiváló
2009. nov. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%
hát ha most éli a fénykorát akkor fogjuk rá, de ha már több éve ezt csinálja akkor nem.....
2009. nov. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha nem nyílik fel a szeme és ezt folytatja tovább akkor előbb utóbb kiég ez még a "jobbik" eset a másik hogy elkuvul... vagy előbb utóbb nemi beteg lesz... :/ Előbb utóbb rájön majd hogy nem ez az élet
2009. nov. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nincs kihasználva ha élvezi. Ennyi erővel a férfiak vannak kihasználva.


Attól, hogy kipróbál dolgokat nem lesz baja. Úgy sem lehet ezt az életstílust örökké folytatni.

2009. nov. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
73%

nekem is van egy hasonló barátnőm, ő már túlvan ezen a szakaszon. kb fél évig tartott neki, hogy mindig, midnenkivel, most pedig folyton egyedül van, nincs senkije. és persze sír, h unalmasak neki ezek az egyéjszakás kalandok, h pár mondat beszélgetés, csók, aztán esetleg dugás. komoly kapcsolatra vágyna már, mert a komolytalan már nem elég neki. persze a világon senki nem veszi komolyan, úgy bánnak vele, amilyen volt: kur.vaként. és ha még ez nem lenne elég, attól h beengedte x-et meg y-t az ágyába, z és w és a többi barom is feljogosítva érzi magát arra, hogy ő is sorba álljon. persze hozzájuk már nem fűlik a barátnőm foga, mert fúúj kövér meg egyebek.

hogy mit tehetsz? semmit, majd kinövi.

mi lesz utána? sírni fog, hogy miért csak dugni akarják őt a srácok.

sajnálni fogod? igen, mert mégis csak a barátnőd. de mindig jusson eszedbe, hogy mindent csak magának köszönhet.

2009. nov. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Egy bizonyos határig sztem nem gáz, ha vki élvezi a fiatalságát, de ha már a barátnői úgy látják, hogy átesett a ló másik oldalára, akkor érdemes közbelépni. Én sosem sértődtem meg, sőt elvárom, hogy a barátnőm szóljon, ha hülyeséget csinálok. Lehet nem hallgatok rá abban a pillanatban, lehet rosszul esik a dolog, de tudom, hogy számíthatok rá, hogy odafigyel rám, és próbál segíteni. A helyedben kerekperec megmodnanám neki, hogy ne ribanckodjon, meg később bánni fogja, és hogy pofára fog esni. Volt rá példa, hogy mondtam a legjobb barátnőmnek, hogy en menjen át ribancba, és át is gondolta a dolgait
2009. nov. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Igazából ő már lassan 1.5 éve ezt csinálja, hogy egyik este ezzel, másik este azzal, szóval eléggé átesett a ló másik oldalára. Mindegyik közös barátnőnk úgy látja, mint én, és hiába terelgetnénk, nem igazán akarja megérteni mi a lényeg...


#1. válaszadónak: a többi barátnőm, illetve barátnőink máshogy gyűjtenek tapasztalatot, normálisabban, ésszerű keretek között, nem úgy mint egy ku**a.

#4: ő azt mondja kihasználva érzi magát, mert amikor füttyent neki egyik akkor ő ugrik és szét is teszi a lábát...


Ráadásul szerintem ő eléggé a kurvulás útjára lépett, mert az egyik srác, akivel összefeküdt, egy buliban úgy kezelte mint a kurv.ákat. Csak annyi a különbség, hogy neki még nem fizetnek.

2009. nov. 22. 16:38
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Megható, hogy milyen barátnők vannak :D

És most jobb lett hogy itt kipletykáltad? Aggódsz :)

Na mindegy remélem a barátnőd már hosszú párkapcsolatban él.

2020. jan. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Gondolom 22 év alatt leszokott róla. XD Durva, hogy már negyven éves az a hölgy, akiről a kérdés szolt.
2022. júl. 1. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is kíváncsi lennék, hogy mi lett azóta. :D
2022. júl. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!