Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem minden a külső? (Kérdésed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem minden a külső? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Ismerkedem egy fiúval, helyes pasi lenne, csak ő is ember így nem tökéletes.

Viszont én kicsit fura vagyok, szóval ha telefonon beszélünk imádom, ha neten imádom, de ha találkozunk akkor kicsit elbizonytalanodok.

De miért??

Van még olyan aki volt már hasonló cipőben??


2011. febr. 28. 14:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem értem a lényeget. Mit is akarsz tulajdonképp tudni?
2011. febr. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

De nem ám.

Pl. esetem:

összejöttem egy nagyon szép csajjal, testileg modellalkat, popó, mellek, alak nagyon ott volt, de szellemileg....

Nem mondom hogy hülye volt, de éretlen, néhe voltak olyan gondolatai, beszólásai, hogy csak kerekedtek a szemeim, meg az egész életfelfogása fura volt.

Tipikusan az a csaj volt, akivel lehet hencegni a haverok előtt, de amúgy meg nem való hosszútávra.

Most az van hogy összejöttem egy kevésbé szép lánnyal, nem modellalkat, (kis plusz is van rajta), de egyszerűen midnenről el tudok vele beszélgeti,....nincs tabutéma, mintha a legjobb haverom lenne, csak annál több sokkal több.

Tehát mérlegelj, neked mi a fontos.

22/F

2011. febr. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

En sem ertem a kerdest! Mi az, hogy helyes pasi "lenne", de...?? Harom szeme van? Vagy hianyzik az orra?

Es miert bizonytalanodsz el? Most a sraccal van bajod, vagy sajat magaddal?


Ha a srac kulsejevel van bajod, akkor el kell, hogy keseritselek: Brad Pitt mar foglalt es az a gyanum, hogy George Clooney-nal sem nagyon lenne eselyed...vagy hol van nalad a merce?


Nem ertem a problemat!

2011. febr. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
hogy a külső nem számít nagy tévedés ! igen számít. de csak 50%ig. mert ha extra csúnya akkor lehet hogy jó fej de nem tudnád megcsókolni. keresd az átlagot kis hibákkal !
2011. febr. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!