Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes folytatni? (normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes folytatni? (normális választ)

Figyelt kérdés

Van 1 srác, akivel egy hónapja járok, távkapcsolat..

Élőben nagyon aranyos..de neten elég fura, érdeklődik, de nagyon viszafogott alig van témánk és csak a taliról tudunk beszélni.


2011. febr. 28. 20:30
 1/3 anonim válasza:
A lényeg, hogy mi van élőben. Neten amúgy sem lehet normálisan kommunikálni, nem jön át pl. a hangsúly, stb.
2011. febr. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi
2011. febr. 28. 20:36
 3/3 anonim ***** válasza:
Igaza van az 1. válaszolónak. Nekem is távkapcsolatom van, sajnos elég keveset vagyunk egyutt. Naponta chatelunk, ha nem vagyunk egyutt és míg személyes találkozásnál semmi gond, neten vannak félreértések. Ahogy az elottem szóló mondta, nem jon át a hangsúly, nem látod a másik fél gesztikulációját, mimikáját. Szerintem érdemes folytatni, próbaljatok meg tobbet egyutt lenni, mi is azon vagyunk.
2014. márc. 2. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!