Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hülye vagyok vagy csak nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülye vagyok vagy csak nem normális, Merjem-e folytatni, Engedjem át magam a vonzásnak vagy kalap egy sziával Neki?

Figyelt kérdés

Kora 39, 20 év korkülönbség, van 2 gyereke, felesége...Én nő és 18, tapasztalatlan, álmodózó, csendesebb és még nem ismerem az életet. Valami kialakult közöttünk. Ahogyan megcsókolt a hideg végigborzongott rajtam, életem egyik legélvezetesebb és nyugodt estéje volt.

A férfi amióta él tiszteli és szereti a nőket. A feleségével úgy képesek egymás mellett élni, hogy elfogadják, az embernek az életében nem csak egy nagy megváltó szerelem van. Ők szeretik egymást feltételek nélkül, de az életüket élvezik és élik.


2011. szept. 28. 19:20
1 2
 1/15 Tajparaszt ***** válasza:
Hö?
2011. szept. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
hülye vagy, ne folytasd és ne engedj a csábításnak.
2011. szept. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
? Ennyire lehetetlennek hangzik vagy abszurd az egész helyzet?
2011. szept. 28. 19:24
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha szeretnél udvari prostituált lenni...
2011. szept. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
szerintem semmi gáz ezzel, ne szeress bele... ennyi
2011. szept. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem szép dolog egy családos emberrel viszont folytatni. Főleg, ha gyermekei is vannak.
2011. szept. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
csak dugni kellesz neki,ha neked ez ok,akkor hajrá ha nem akkor koccolj le.
2011. szept. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Honnan meritsek bátorságot, hogy otthagyjam? Soha senkivel nem éreztem ilyen jól magam...de belül érzem, hogy ennek így nem lesz jó vége...
2011. szept. 28. 19:28
 9/15 anonim ***** válasza:

A "szereti és tiszteli a nőket" némi ellentmondásban van azzal, hogy Veled úgymond megcsalja a feleségét...

Akkor, ami köztük van, az inkább érdek alapú, mintsem érzelmi?

Nemrég, hasonló helyzetben voltam, annyi különbséggel, hogy a pasi vacillált, én meg döntöttem, hogy vége. Azóta már jobban vagyok, de találkozni nem tudnék vele, mert elbizonytalanodnék. Akkortájt, ha nekem lehetőségem lett volna folytatni, folytattam volna.

2011. szept. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 merci93 válasza:
ezt hivják kapuzárási pániknak. a férfi a változokor elején attol fél hogy már nem olyan aktiv mint régen. ezért nála sokkal fiatalabb növel kezd, hogy bebizonyitsa magának, hogy még megy neki a hoditás, vagy éppenséggel a szex.én azt mondom neked hogy gondolj a jövöre... nem valoszinü hogy ebböl egy komoly, erös és normálik kapcsolat lehetne... felejtsd el. persze nem azt mondom hogy 18 évesen már azonnal az igazit kell megtalálni. dehogyis! élni kell de normálisan!!!ne legyél eszköz semmlyen önbizalomfeltornázáshoz!! 18/L
2011. szept. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!