Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok mutatnátok nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mutatnátok nekem frizurákat, milyen stílus jön be nektek, főleg rövid hajra mert nekem olyan van?

Figyelt kérdés
Szoval fodrászhoz tervezek menni, és mivel kezdem unni a mostani frizkót, ezért kéne valami új, cska nem tuom mi, én ilyen Jake Gyllenhaal félét néztem volna ki, szerintem az jó, nekem is olyasmi rövid hajam van. De véleményeket javaslatokat szívesen hallgatom.
2011. febr. 28. 22:48
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha már Jake.:)

[link]

Amúgy:

[link] de ezt csak hullámosból tudod kihozni

Esetleg ez:

[link]

Nekem ezek a hajak tetszenek, de kinek mi.

2011. febr. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ez az összes tök nyálas. undi.
2011. febr. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

[link]



mégegy kép


[link]

2011. febr. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Férfi vagyok de az enyémet ajánlanám

[link]

2011. febr. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

szerintem legyen focista hajad. minden csaj azt mondja hogy gáz, de mindenki bukik rá hidd el.

tudod az a páva fazon.

oldalt 3mmesre, elől pedig vágasd fel. és lődd be HAJLAKKAL! ne zselézd, attól csak tocsog. a hajlakk dög.

2011. febr. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Utolsó pontosan ezt ajánlom ott vagyok a képen :D
2011. febr. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem Johnny Knoxwille-é tetszett a Szégyen gyalázatban.
2011. márc. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!