Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Öltözködési stílus? (Kérdésed...

Öltözködési stílus? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Valahogy mindig szerettem csinosan, de nem kirívóan öltözködni. A barátnőim erőltették hogy hordjak sportosabb ruhákat és szerintük az jobban is áll. Én ezzel nem értek egyet és jobban érzem magam csinosan. Szerintetek egy embernél mikor alakul ki az öltözködési stílusa?

14/L


2011. okt. 1. 17:06
 1/6 anonim ***** válasza:
85%

Van, akinek haláláig sem alakul ki, ne aggódj. :)


Amúgy ne hallgass másra, te csinálod jól. Légy csajos, később pedig nőies. Nem kell mindenkinek Conzerv cipőt hordania leggingssel...


21L

2011. okt. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz a barátaiddal, a lényeg az, hogy olyan ruhákat hordj, amiben jól érzed magad.
2011. okt. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igazából, azzal van itt a gond hogy összekavarodtam hogy talán jobb lenne ha nem öltöznék csinosan!! :( Amúgy olyan pont jó vagyok nem kövér se nem vékony:))
2011. okt. 1. 17:51
 4/6 anonim ***** válasza:
80%
Miért ne öltözz csinosnak? Sosem értettem, miért jó egy lány számára, ha nem csinos, számomra egyértelmű, hogy olyan ruhákat veszek fel, amikben minél jobban (nem minél többet!) mutatok. Szerintem azt vedd fel, amiben jól érzed magad. Példának okáért én imádom a szoknyákat, blúzokat, magassarkúkat, nem érezném magam jól egy szakadt farmerben, tornacipőben, bő pólóban.
2011. okt. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem se hallgass másokra! Nekem is beszólnak, mert én jobban öltözködök mint ők (nekem nem a barátaim, hanem az o.társaim..) Tehát ne foglalkozz velük! Úgy öltözködj, ahogy neked jó..
2011. okt. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
84%
Egyetértek az előző Válaszolókkal. (: Öltözködj úgy, ahogy az Neked tetszik, viseld azt, amiben jól érzed magad. Én például, van, amikor csinosan, csajosan szeretek felöltözni, van, mikor meg úgy kelek fel reggel, hogy egy laza pólóban, és csőfarmerban érezném magam jól. (: Amúgy, ne foglalkozz ilyen téren tényleg a Barátaiddal. Olyan téren igaz, kimondhatják a véleményüket, másfelől viszont, ha a Barátaid, nem mondják meg, hogy, hogyan öltözz.(:
2011. okt. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!