Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket zavar ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavar ha a párotok szellent aktus közben?

Figyelt kérdés
2011. márc. 1. 01:18
 1/9 PT-Daniel ***** válasza:

Mondhatni, nagyon rendszeres szexualis eletem volt eddig, de ilyen meg szerencsere nem fordult elö!

De szamomra ez generell tabu. Az elözö kedvesemmel kb. 3 evet laktunk együtt es nem, hogy az agyban, de meg amugy sem szellentettünk egymas elött. Pedig ezen kivül elegge exhibicionista vonasokkal rendelkezünk.


Persze teljesen mas dolog a punciba szorult levegö, mert ezt nem lehet kontrollalni, es valahogy megiscsak az en közremüködesem is vezetett hozza ;)


De, ha szellentett volna, az nagyon illuziorombolo lett volna. Ha velem esik meg, en elsüllyedtem volna szegyenemben es tuti, hogy abbol folytatas nem lett volna.

2011. márc. 1. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Moszuke ***** válasza:
100%

1x puncinyalás közben a "végén" lefingott engem a párom.

elnéztem neki mert olyankor nem tudja kontrollálni a testét..:D

d*gás közben sem zavarna ha fingana... ez van:) nekem magas az ingerküszöböm ilyen téren..

és simán lesmárolom szopás után, vagy nyalás után, vagy bekapok a g*cis ujját, akármi... az én testemből jött.. mért undorodjak tőle?:)

hát.. a páromnak sajna kicsit más a felfogása.. már a saját puncijának szagától is írtózik...:-/

evvan.. nem vagyunk egyformák:)

2011. márc. 1. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy normális jól működő, kölcsönös bizalmon és szereteten alapuló kapcsolatban ez nem lehet gond!
2011. márc. 1. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen.
2011. márc. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
52%
Én így ébresztem a nejem...fölé állok és ttttttttrrrrrrrrrrrrrrrcccccccccccccccccccccsssssss :DD
2011. márc. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%
Nem zavar. Előfordul velem is. Nem gépek vagyunk, hanem emberek. Milyen szar úgy szexelni, hogy egyfolytában egy szellentést kell visszatartani. A fing ugyanúgy hozzá tartozik az emberhez mint az evés a pisi vagy kaka. De mivel ez nem jár látható végkifejlettel fölöslegesnek tartom elszaladni vele. És a párom is. Néha még kéri is hogy pukkantsak az orra alá szex közben, mert izgatja. 37/nő
2011. márc. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Moszuke!


5 percen át sírtam a nevetéstől :D Ez nagyon aranyos.

Nálunk nem aktus közben, hanem után fordult elő. Párom elélvezett bennem, utána én ki szoktam "nyomni", ami akkor rögtön kijön, hogy ne folydogáljon egész nap. Nyomtam, nyomtam, majd jött egy puki is :D Nem kell mondanom, majd el süllyedtem szégyenemben, de párom csak komoly arccal odajött, megsimogatott, átölelt, majd nem bírta tovább és együtt szakadtunk a röhögéstől. Persze ezt a sztorit azóta is megkapom tőle...

2011. márc. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Moszuke ***** válasza:

gondolhatod, hogy mi is röhögünk a mai napig a fingásos dolgon:D

épp tegnap volt a napja, hogy a párom ilyet szól:

finganom kell.. de áh inkább visszatartom... (hatásszünet)

ajj de várjál.. mért tartom vissza? mindenki más mellett fingom orba-szájba (itt jött egy rövid storyzás hogy a barátai és barátnői köreiben milyen jókat finganak)

majd egyszer csak megint így szól.. uh várj mindjárt jön...

és én finom szellentésre számítva felkészültem lélekben.. ám ekkor mint egy atomvillanás..:DD akkorát szólt emberXD büszke vagyok rá hogy a párom ilyet tud fingani!:DD

aztán erre rá 2-3percre... aztmondja megint jön..

nem hallottam semmit.. gondoltam bent ragadt..

a fejem épp az ölében/hasán volt... nos kb 5 másodperc múlva kiderült hogy egy sunyi lapossal volt dolgunk amit nem részletezek.. mindannyian tudjuk hogy a fing aminek nincs hangja az másban jeleskedik... én meg elég közel voltam az epicentrumhoz:DDXD

szal..:) "jó" volt

szépen meglett beszélve, hogy ne zavartassuk magunkat:) de azért illik előtte szólni ha érezzük hogy "jön":D

a fingás jó poén forrás:)

2011. márc. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 ImRonin válasza:
kulázz a képébe xD
2011. márc. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!