Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk! Ti megszeppentek, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Ti megszeppentek, ha szerelmet vall nektek egy olyan csaj, aki meg szep is?

Figyelt kérdés
Nem is szamitotok ra es egyszer csak jon egy csaj, akit regota ismertek es elmondja nektek, hogy tetszetek neki?
2011. márc. 2. 14:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
nem hiszem h foglalkoznék a megszeppenéssel :d megölelném egyből és szeretgetném .. olyan szeretet hiányom van :S
2011. márc. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

dehogyis, sirnek oromomben :D

annál jobb dolog nincs

2011. márc. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én is nagyon örülnék neki, és rögtön megölelném :)
2011. márc. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Azert kerdezem, mert elmondtam egy sracnak, hogy tetszik (msnen) es semmit nem mondott ra. A barataim mind biztattak hogy mondjam el neki, mert 100%, hogy en is bejovok neki. Es tessek :(
2011. márc. 2. 14:46
 5/9 anonim válasza:
hasonló cipőben járok,csak én a másik oldal vagyok. Ha a lány szerelmet vallan nekem,vagy mondaná,hogy tetszem neki,lehet,hogy hirtelen olyan sokkot kapnék,hogy elengedném a afülem mellett,int nálad a srác,aki nem reagált msn-en.. ezt még véletlenül se fogd fel egyelőre kudarcnak!!
2011. márc. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Milyen idősek vagytok?
2011. márc. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Jo, csak en kudarcnak fogtam fel, mert mar 3 honapja nem kereste a tarsasagom. Csak annyi, hogy hamarabb eszrevesz, tobbet koszon es neha jo melyen a szemebe nez.
2011. márc. 2. 15:36
 8/9 anonim ***** válasza:
Elszégyellném magam, amiért olyan gyökér voltam hogy nem vettem észre.
2011. márc. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Jelenleg nem érdekelne, csak akkor ha az a lány lenne az akiért teljesen megbolondulok :))
2012. jan. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!