Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne rávezetni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne rávezetni a dolgokra anélkül, hogy megbántanám?

Figyelt kérdés
Egyik barátnőm állandóan azzal piszkál, hogy nekem még nem volt egy pasim és hogy ő már a hatodikat "fogyasztja" éppen,...tudja hogy nekem ez rosszul esik, de szerintem valahogy "büszke" erre vagy nem is tudom, kérkedik vele, és tulajdonképpen én azt gondolom, hogy ha majd lesz pasim, akkor megnézem hogy kit választok, (mert olyanokkal összejön, hogy az hihetetlen...) és nem akarom rögtön dobni, (eddig a leghosszabb kapcsolata 3 hónap volt, a legrövidebb 1 hét) mert akkor nincs is értelme az egésznek, de ezt nem akarom elmondani, mert akkor megharagudna, de már kezd idegesíteni a viselkedése. Hogyan lehetne rávezetni a dolgokra anélkül, hogy megbántanám? 16/L
2011. márc. 2. 18:30
 1/4 someone... ***** válasza:
Közlöd vele hogy attól mert egy büdös ri.anc és már 6 pasit "elfogyasztott" nem lesz menő, és te azzal jössz össze aki tetszik neked nem pedig minden 2. szembejövő sráccal.
2011. márc. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Úgy,hogy megmondod neki,hagyjon békén.Én barátnőm ugyanilyen volt,mégsem piszkált amiért nincs pasim.
2011. márc. 3. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

hűűű

hát ez kellemetlen. mit takar egyébként az, hogy a hatodik pasit fogyasztja? frankón megdugatja magát velük? ha igen, akkor ne is foglalkozz vele. ha meg csak ilyen "kézenfogva sétálunk"-típusúak a kapcsolatai, és tényleg összejön mindnekivel, akivel találkozik, akkor egyértelmű a diagnózis. figyelemre vágyik és hogy kompenzálhassa a hiányosságait azzal, hogy számokkal dobálózik.

nekem is voltak ilyen egyhetes ismerkedéseim (semmi komoly), aztán 17 éves koromban meg lett egy, akivel viszont már évek óta együtt vagyunk:) jól teszed, hogy megnézed, kit választasz:)

a barátnődet meg hagyd a fenébe. figyeld meg, ha te összejössz valakivel, aki mondjuk ezerszer jobb az ő fiújainál, akkor meg azért fog veled gorombáskodni.

2011. márc. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ez a "kézen fogva járunk" fajta. Örülök hogy ti is így gondoljátok, köszi a válaszokat! :D
2011. márc. 7. 23:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!