Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudnám magamról ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám magamról ezt a lányt lerázni, anélkül hogy mégjobban megbántanám?

Figyelt kérdés
Hétvégén egy haver céges buliján voltam,ahol táncolni kezdtem egy lánnyal,akinek a telefonszámát is elkértem....elég részeg voltam....szóval a lány elég visszahúzodó,túlsúlyos lány(úgy tudom még szűz is)....szóval az a helyzet hogy mégsem érdekel,elég messze lakik tőlünk...belátom nagy marha voltam,hogy felbiztattam...:S milyen indokkal tudnám lerázni,hogy mégjobban megbántanám?
2011. júl. 19. 20:30
 1/5 napietus ***** válasza:
100%
mondd azt, hogy ne haragudjon, elvesztetted a fejed, de van barátnőd. így nem sérül az önérzete, és remélhetőleg békén is hagy.
2011. júl. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
mond meg,hogy részeg voltál..ennyi..:)
2011. júl. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
egyszerű!! mondd neki azt, hogy: sry túl messze laksz és nem tudnánk mikor találkozni:S bicsibocsi XD
2011. júl. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
26%
Ne kezdjél el össze-vissza hazudozni, mint valami nő. Mondd meg neki, hogy sokat ittál és nem akarsz tőle semmit komolyat. Ha ezt nem fogja fel, akkor meg is érdemli, hogy durvábban rázd le.
2011. júl. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
szia, bocsi de most szakítottam valakivel és elég elfoglalt is vagyok, szóval nem igazán lenne időm most egy kapcsolatra, de örültem hogy megismertelek, nagyon kedves lány vagy!
2011. júl. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!