Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik ez az alak? Hány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik ez az alak? Hány pontot adnátok rá egy tízes skálán? Fiúk-lányok, mindenki véleményére kíváncsi vagyok.

Figyelt kérdés

A női alakot nézzétek. ;)


[link]


2011. márc. 2. 21:42
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
Ha lenne melle 9,9, de elég kicsi ezért csak 8.
2011. márc. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:

9 ,mert a karját nem lehet jól látni,hogy mennyire van kidolgozva!

Amúgy jó teste van!!

23L

2011. márc. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
Azért elképesztő, hogy egy ilyen alakba is képesek vagytok belekötni. Megnézném, hogy a kommentelők hogy néznek ki. Nem bántásból...
2011. márc. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 PT-Daniel ***** válasza:
64%

meg nem lehet latni, hogy egyaltalan megvan a masik karja!


Szerintem itt nagyon sokan keptelenek felfogni, hogy ez egy eredeti retusalatlan kep! Persze, hogy egy sima kepen nem ugy nez ki, mint egy magazin cimlapjan, de siman szerepelhetne ott! Akkor öt is meg egy picit megphotosoppoljak, hogy megcsak az se latszodjon, hogy gyürödik a bör a honaljan, ha behajlitja a kezet es a fürdöruha ugy lenne rafestve.


Abszolut 10/10


26/F


Az egyetlen ok, amiert nem irigykedem a mellette allo pasira, hogy az en kedvesem is ebben a kategoriaban szerepel.

2011. márc. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
Utolsóval értek egyet. Nem igaz, hogy ez sem elég a többségnek... :o Nálam 10/10
2011. márc. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
Kicsit sovány. 8,5/10
2011. márc. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
Csak én gondolom úgy hogy túl sovány? Amúgy 7/10 de hízhatnál :)
2011. márc. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:

Úgy látszik, kilógok a sorból... Nem szeretem a fogpiszkálókat.Nálam 10/5-6


18/F

2011. márc. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:

Szerintem is picit sovány. Egy kis husi nem ártana a hasára és a karjára, meg persze a cicijeire.


23F

2011. márc. 2. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:

Sir Butcher :DD


Szerintem is nagyon vékony, kb 5 kiló simán elférne rajta. Elfújja szegényt a szél. Izom sem nagyon van rajta.

De amúgy szép, és minimális odafigyeléssel tökéletes lehet.

Nem akarok pontozni, hogy ne csak egy szám határozza meg ezt a z alakot, mert úgy érzem, ez sokkal komplikáltabb.

2011. márc. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!