Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy akárhányszo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy akárhányszor egy pasi megbánt, vagy kihasznál, és elküldöm őt a picsbe. Akkor én érzek lelkiismeretfurdalást?

Figyelt kérdés
Csak én vagyok ilyen idióta? :S
2010. dec. 10. 11:05
 1/4 anonim ***** válasza:
megbánt kihasznál? nagyon jól teszed hogy elküldöd! ez nem is kérdés
2010. dec. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen csak kb 3 nap után meg agyalni kezdek azon,hogy tényleg jogos volt e tőlem, (pedig valamikor olyan egyértelmű hogy jogos volt) de én akkor is ezen gondolkozok és ezen megőrülök, hogy hogy birok ennyit gondolkozni. És már ott tartok hogy van egy barátom,akitől mindig tanácsot kérek,hogy most mit csináljak,vagy hogy küldjem e el a picsbe , vagy szerinte van még e esély, nem tudom hogy ezt a szituációt hogy nevezik, de nem tudok magamon változtatni:S
2010. dec. 10. 11:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, az indulat sokszor elhomályosít. Mielőtt elküldesz valakit valahova, vegyél egy mély levegőt, és gondold végig, hogy tényleg igazad van-e, és hogy a másik miért csinálhatta még azt amit csinált, azon kívül hogy veled kicsesszen. Valószínűleg azért érzel lelkiismeretfurdalást, mert nem meggondoltan cselekszel, és rájössz, hogy nem is biztos, hogy igazad volt (ezt írtad te is, csak nem értem miért nem vonod le a következtetést: lehet, hogy TÉNYLEG nem volt igazad).
2010. dec. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
de épp ezaz hogy igazam volt, és nem csak akkor, ha tök egyértelmű.....de mégis lelkiismeretfurdalásom van utána...lehet azért,mert nem vagyok haragtartó,ezen is gondolkoztam,vagy mert annyira tetszik az illetú hogy megtudnék neki bocsájtani akárhányszor, de sztem ez nem normális dolog.
2010. dec. 10. 12:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!