Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálhatta ezt szex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálhatta ezt szex közben?

Figyelt kérdés
Párommal mostanában nincs minden rendben potencia terén. Éppen orálisan elégített ki engem, és én éreztem, hogy közben magának veri. Ilyet soha előtte nem csinált. (a nincs rendben minden a potencia terén azt jelenti, hogy pár hete nehezebben van merevedése, meg néha éppen a kezemben ereszt le a micsodája, pedig állítólag kívánja a szexet). Szerintetek miért csinálta ezt? Ennyire nem volt jó, hogy rásegített, mert nem izgult fel eléggé, vagy pedig nem akarta, hogy megint lekókadjon közben?
2011. márc. 3. 15:01
 1/7 anonim ***** válasza:

szerintem jött neki, hogy verje-simogassa magát és ezzel semmi gond nincs, te nem nyúlsz magadhoz szex közben? én a helyedben nem kommentálnám ezt

az, hogy egyszer lekókadt a kezedben, az attól is lehet, hogy fáradt volt, vagy nem ott járt az esze

2011. márc. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Eddig egyikünk sem nyúlt magához szex közben. :) Elég voltunk egymásnak. Nem kommentáltam neki, nem tettem rá megjegyzést. Titokban írtam ide ki a kérdést.
2011. márc. 3. 15:09
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül rossz ez, és nem feltétlenül az irántad való érdeklődése csökkent. Csak lehet, hogy egy kicsit újít. nincs ebben semmi rossz. Próbáld ki te is. Neki szerintem biztos tetszeni fog.
2011. márc. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Meg kell, hogy mondjam, nekem nagyon izgató volt. Nagyon! Bírnám ha nem sutyiban csinálná. De én nem merném elötte. :)
2011. márc. 3. 15:20
 5/7 anonim ***** válasza:
Az erekciót fent kell tartani egy adott idő után. A nyalás gondolata meg maga a tevékenység nem mindig elég a férfiaknak az erekcióhoz. Sok nő van aki azt hiszi, hogy füttyszóra feláll.Ez néha igaz is, de nem mindig. A férfiak nem feltétlenül vannak maratoni menetekre tervezve. Inkább több rövidebbre :P Szóval néha rá kell segíteni. Gondolom azért tette, hogy ha végez a nyelvével akkor betudja tenni és ne neked kelljen 5 percig rángatni :D A nők és a férfiak máshogy működnek. Nőknek több idő kell az orgazmusig, férfiaknak általában kevesebb. Szóval össze kell hangolni az együttléteket előjáték alatt érjetek el arra a szintre, hogy te orgazmus közelébe kerülj aztán kezdj el a barátoddal foglalkozni így mindketten nagyjából azonos "hangulatban" kezdhetitek az aktust :P YEAH
2011. márc. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Merjed! Nem fogod megbánni, Szerinted az internet miért van tele masztizós csajok videóival? A pasik 99%-a gerjed rá.

sok sikert

2011. márc. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2011. márc. 3. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!