Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyetemi szex kalandok? Mégis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetemi szex kalandok? Mégis hogy?

Figyelt kérdés
Azt hallottam, hogy aki egyetemista, annak borzlamasan sok szex kalandban lehet része, ez mégis hogyan lehet? Az egyetemeken vannak ilyen "szex partik"? Ez nem csak amerikai filmes áll valóság? Ez tényleg így megy? Vannak különleges alkalmak ahol szexelnek egymással az emberek?
2011. nov. 1. 13:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%
Minden egyetem szervez bulikat, ezekre kell eljárni. Orgiapartikra azért ne számíts, de csurran cseppen azért a móka.
2011. nov. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

13:25


Elmenni? Ezekre olyan ember is elmehet aki nem egyetemista, vagy nem is oda jár? Vagy hogy megy ez?


"Orgia partira ne számítsál, de azért csurran cseppen a móka"


Ez alatt arra gondolsz, hogy pl a lányok egy része leszopja a fiúkat, fogy az alkohol, ilyesmi?

2011. nov. 1. 13:29
 3/16 anonim ***** válasza:
71%
Én ezekről lemaradtak... Ezek szerint valamit rosszul csináltam. Én az egész egyetem alatt egy lánnyal (a jelenlegi menyasszonyommal) szexeltem, igaz vele elég gyakran :)
2011. nov. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Kérdező, hány éves vagy?
2011. nov. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

13:31


18 éves vagyok.

2011. nov. 1. 13:32
 6/16 anonim ***** válasza:
Szerintem kevesebbet kellene redtube-ot és társait nézned. :P
2011. nov. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
52%

Bármelyik bulira elmehetsz, de nem árt ha van egy ismerősöd aki megy veled(és a arra az egyetemre jár aki szervezte a bulit), könnyebb is úgy ismerkedni.


Nincs rá törvény, hogy meddig megy el a dolog, de azok a csajok akik szinglik és itt vannak kaphatók sok dologra általában. De ez már megint csak ku*va sok mindentől függ.


Én a SOTE és BGF bulikat javaslom főleg, még nem csalódtam egyikben sem :D

2011. nov. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
azért DormDare kategóriás jelenetekre ne számíts :D el vagy tévedve!
2011. nov. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%

Kb olyanok a bulik, mint egy átlagos parti bárhol.

Mindenhol vannak könnyűvérű lányok, és ha jól nézel ki, akkor nem lesz nehéz dolgod.

Ha eddig nem volt sikered a lányoknál, akkor ezután sem lesz..

2011. nov. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

13:39


Nem vagyok "eltévedve", csupán tájékozatlan vagyok, éppen ezért tettem fel ezt a kérdést.

2011. nov. 1. 13:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!