Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » AZ normális hogy egy pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

AZ normális hogy egy pasi kijelenti, hogy ő nem lesz papucs, meg ha nem fekszek le vele akkor otthagy? (ha járunk, és ugy nem fekszek le vele, pl ha 1hónapig nem szeretnék szexet, akkor, hogy ő neki ne mondja meg senki hogy 1 hónap. )

Figyelt kérdés
2011. márc. 3. 15:47
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Nem normális,ha szeretne nem mondana ilyet!!
2011. márc. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem. Nem normális. Bár az idő előre meghatározása sem az. Mind két félnek úgy kell gondolni, hogy majd akkor lesz sex, ha mindketten úgy érezzük, hogy itt az ideje. Ha a pasi sürget, akkor valószínűleg csak meg akar fektetni. A leírásod alapján amúgy a pasid egy kőbunkó. Menekülj tőle amíg lehet.
2011. márc. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Timi: ) ***** válasza:
65%

Ez nem "papucsság",csak egyszerű bunkóság.Ha te várni szeretnél a szexel,ő meg nem,akkor hagyd ott,nem vagytok egymáshoz valóak szerintem,találsz te jobbat is!

Bocsi!

2011. márc. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
68%

hagyd a p*csába, csak arra kellesz, semmi többet nem akar.

egyébként meg asszem a dolognak spontán kéne megtörténnie. nem fogok nyomás alatt, kényszerből szexelni, de lehet h ez egyéni vélemény.

2011. márc. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Figy őszintén elmondja az elvárásait. Nincs ezzel baj, eldöntöd h neked ez így oké-e vagy nem. legalább nem később csalódsz benne, nincs baj ezzel.
2011. márc. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

igen, ha pl én nem gondolom úgy h pl 2 hónap után lefekszek vele,hogy ezt még korainak tartom,akkor hagy el:/

amugy még nem járunk,csak a randizásnál tartunk.

2011. márc. 3. 15:52
 7/9 anonim ***** válasza:
65%

Mondd meg neki, hogy vegyen inkább egy guminőt, jobban jár. Aki szeret az ilyet nem mond, de akár azt is mondhatnám, hogy normális pasi ilyet nem mond.

Szerintem ne járj vele!

2011. márc. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
én is igy vagyok vele, csak engem néz hülyének.
2011. márc. 3. 16:08
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Mivel még csak randiztok, így szerintem korrekt. Úgyhogy ha neked nem kell ilyen pasi, akkor hagyjad a francba. Azzal meg hogy hülyének nézett ne foglalkozz, egyáltalán nem éri meg. :)
2011. márc. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!