Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire normális, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális, hogy a barátom 3 hónap után sem akar bemutatni a szüleinek?

Figyelt kérdés
Az én családomat ismeri,már többször volt nálunk,itt is aludt.Én csak akkor mehetek hozzájuk,ha nincsenek otthon a szülők.
2011. aug. 22. 07:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát valami simli lehet. Nem veled, hanem az otthoniakkal, bizonyára szégyell előtted valamit. Mármint, apa többet iszik a kelleténél, a testvér kicsit gyík, anya meg túlságosan anyáskodó, vagy éppen ellenkezőleg, hogy nem is érdekli mi van a fiával. Ezek csak példák. Kérdezz rá és pont, ha őszinte el fogja mondani neked a miértet.
2011. aug. 22. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ez azért van, mert a szülei biztos kritikusak vagy szégyenli őket (pl. fater részeges), vagy mert nem tudnak viselkedni és elijesztenének téged. Szóval, nem miattad van a dolog, hanem tényleg azért, hogy megmaradjon a kapcsolatotok békéje.
2011. aug. 22. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 szerelmes lány11 válasza:
100%
Nem hinném hogy te vagy az oka ennek a bemutatásnak... inkább lehetséges hogy szégyenli a családját, várj még egy kicsit ezzel.
2011. aug. 22. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%
Nálam is ez volt.Én ezt úgy gyűlöltem szó szerint.(ja és semmi baj nem volt az ő családjában)....Végül 5hó után bemutatott,de hát lesz*rtam már kb...Max 2x aludtam nála,míg ő mindennap nálam...Vége is lett a kapcsolatnak :D (De nem ezmiatt)
2011. aug. 22. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát én se biztos, hogy bemutatnám itthon ilyen hamar a barátomat. Apám szereti játszani az eszét, ha vendég van itthon, barátnőimet se szoktam áthívni emiatt. Nem feltétlenül kell rosszra gondolni, csak mert nem mutat be otthon a barátod. Viszont azt legalább tudja a családja, hogy van barátnője?
2011. aug. 22. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
76%

Én se akartam bemutatni egy csomó ideig a bnőmet mert tudtam h reflexből utálnák mielőtt még megismernék de addig nyüstölt a bnőm h bemutattam... hát úgy is lett, utálják is. Már akkor is utálták amikor még csak beszéltem róla :(

16/f

2011. aug. 22. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem az a lényeg, hogy ti köztetek minden rendben legyen, hogy most milyenek a szülei miért nem akar bemutatni nekik, nem mindegy ? Lehet egyesek számára nem normális dolog ez, de én pl akkor mutattam be a párom, amikor megkérte a kezem és kitűztük az esküvő időpontját ! Hogy miért, mert én ismerem a szüleim és eddig senki sem felelt meg nekik, mindig veszekedés volt stb. Végre eldöntöttem, hogy olyan párt választok magam mellé, aki nekem megfelel és nem másnak, nem érdekel más véleménye , lehet volt igazuk is, ki tudja és valószínű eddigi kapcsolataim nem voltak erősek, hogy más miatt vége lett mindnek ....most boldog vagyok, úgy alakítom a mi életünket, ahogy nekünk jó, nem akarok másnak megfelelni, csak magamnak/magunknak. Nézd, lehet nála is van valami ilyesmi, hogy eddig senki nem volt elég jó a szüleinek ...ne erőltesd , ha így is jól megvagytok akkor no para!


27/L

2011. aug. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

sztem nem miattad van...az én bátyám 1 év után hozta haza a barátnőjét :)

szóval ne aggódj

2011. aug. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat,jöhetnek még!

Én eddig 2 dologra gondoltam,1. nem tetszenék a szüleinek,2.nem vagyok neki olyan fontos,hogy bemutasson,mert csak egy lány vagyok a sok közül.

Amúgy már rákérdeztem párszor,hogy mért nem,de mindig kitérő válaszokat ad.Ilyen pl.hogy ez a kettőnk dolga,meg nem tartozik minden a szüleire.

2011. aug. 22. 11:55
 10/11 anonim ***** válasza:
a szeretője vagy és nem a barátnője...
2011. aug. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!