Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányoknak tényleg fáj a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknak tényleg fáj a szex vagy csak úgy nyögnek?

Figyelt kérdés
2011. márc. 4. 14:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Élvezik páran, párnak fáj, pár pedig csak játsza magát.
2011. márc. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
36%
Facepalm.
2011. márc. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszi
2011. márc. 4. 14:41
 4/9 anonim ***** válasza:
52%
Ezen már én is elgondolkoztam néha. A frászt hozzák az emberre...
2011. márc. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
70%
Igen, minden nőnek fájdalmat okoz a szex. Csak azért szexelünk, mert a férfi akarja. Egy nőnek sincsenek szexuális vágyai. Minden csak miattatok van-.-"
2011. márc. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyedül a behatolás fáj nekem, az se olyan szinten, hogy üvöltsek. Egyszerűen élvezem a sexet. És azért is nyögök, hogy kimutassam a páromnak, hogy élvezem. És ettől is nőnek érzem magam valamilyen szinten. :D


Mert pasik, titek ez ennyire zavar?! Az én páromat pl pont ez izgatja :S :D

2011. márc. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező,te talán nem adsz semmilyen hangot ha élvezel?:D
2011. márc. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
én pl nem nyögök csak sóhajtozok nagyon hangosan :) engem pl beindít ha hallom a barátom egy kicsit nyögni amikor elmegy, vagy amikor behatol :)nem azért mert fáj hanem mert jólesik...
2011. márc. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
51%
Mindenki más. Van aki azért nyög, hogy kimutassa hogy tetszik neki. Van aki azért mert igy gondolja igy látta hallotta. Es van aki azért mert élvezi, eszre se veszi milyen hangokat ad ki. Szerintem akik nagyon hangosak azok megjatszak magukat a partnerük elött. Ez nem jo. Ráadásul általában a partner is tudja ezt. Inkább zavaró (nevetseges) mint izgató.
2019. jan. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!