Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek fáj az első szex?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek fáj az első szex? (Lányoknak)

Figyelt kérdés
írjátok meg lécci :D
2011. jún. 19. 17:00
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
90%-nak fáj.
2011. jún. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Nekem nem fájt,de akik ész és kellő előkészületek nélkül csinálják,azoknak bizony sanszos,h fáj.
2011. jún. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem nem fájt, felizgatott előtte rendesen, ujjazott is. használtunk síkosítót is, sokat segít. síkosítót a mai napig használunk, nagyon jó kis dolog :D
2011. jún. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm :D
2011. jún. 20. 09:56
 5/8 Dexy ***** válasza:
Nekem fájt. utána elmúlt a fájdalom és már nem is emlékszem rá h milyen volt :)
2011. jún. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nekem nem fájt annyira vagyis hát fájt de nem vészesen ha rendesen felizgatott volna és rendesen lett volna előjáték minimálisan fájt volna.. és nem véreztem:)
2011. jún. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
82%
Minden szűz lány ezt kérdezi. Képzeld el, bele fogsz halni. Láthatod, hogy csak szűz lányok vannak életben.
2011. jún. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem az első az nagyon picit fájt, körülbelül az első pár lökésnél, de egyáltalán nem durván. kb mint egy tűszúrás. A második jobban fájt, ott az első 5lökés nagyon fájt, de aztán teljesen elmúlt és azóta se semmi. nekem mondjuk lehet, hogy már megvolt repedve a szűzhártyám, plusz teljesen el tudtam lazítani magam :)
2011. jún. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!