Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiúk/férfiak miért szeretik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk/férfiak miért szeretik ha tökönrúgja őket egy lány/nő (legalábbis az internet erre utal)?

Figyelt kérdés
2009. febr. 18. 07:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
68%
Hát akkor az internet hazudik. Az a testrészem nem rugdosásnivaló.
2009. febr. 18. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
61%
Hol olvastad ezt?Én még egy ilyen pasival sem találkoztam, pedig a műszaki egyetemre jártam, és ott aztán kaszálni lehet őket.
2009. febr. 18. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%
Nézd, a szado - mazo szexet kedvelőknél minden gyönyört okoz, ami fáj...
2009. febr. 18. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

ez így ebben a formában nem igaz.


vannak pasik, akik szeretik, ez tény. A többség meg nem, mert baromira fáj. (egy nő el sem tudja képzelni mennyire)


De akkor vissza a kérdéshez.

Van egy elmélet, ami tudományos magyarázatot ad a mazoizmusra. Hogy igaz-e vagy sem, azt passzolom.


Az endorfin (boldogsághormonnak is szokták nevezni) nem csak akkor képződik, ha éppen jól érzi magát az ember. (arról el lehet vitatkozni, hogy a boldogság hatására képződik, vagy azért vagyunk boldogok, mert képződik)

Az endorfin termelés a szervezet védekező reakciója is a fájdalomra, stresszre. Gyakorlatilag egy beépített fájdalomcsillapító (is).

Az elmélet azt mondja, hogy vannak emberek, akiknél ez a fájdalomcsillapító reakció eltúlzott működésű, azaz több termelődik, mint ami a fájdalom csökkentéséhez kell. Ezeknél az embereknél a fájdalom gyönyört vált ki, mert fájdalom hatására gyakorlatilag elárasztja őket az endorfin. Ők tényleg, a szó szoros értelmében élvezik a fájdalmat.


Namost ez azért nem túl gyakori, úgyhogy nem javasolnám, hogy az internetes élményeid hatására ezzel próbálj bevágódni egy pasinál, mert a legvalószínűbb kimenete az lesz, hogy kitekeri a nyakadat.

2009. febr. 18. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem ezt senki nem szereti...tudod ki rugdossa a tökömet, nem azért van szerencsétlen :) !
2009. febr. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
86%
Tanulság: Ne a netről tanulj.
2009. febr. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Ez is a neten van. Akkor ezt a tanácsot se fogadja el? :D
2009. febr. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Elég csak rákeresni a "ballbusting" szóra... :-|
2009. febr. 18. 20:38
 9/12 anonim ***** válasza:
Röhejes azt élvezni hogy rugdossák a tököm...? Baromi fájdalmas... Egy, két idióta biztos szereti de az nem komplett ember az biztos... Ha az interneten ilyet találsz akkor gondolkozz el hogy ennek mekkora valóság alapja lehet. Nem tudom lány vagy fiú vagy-e de gondold el hogy jól tökön rúgnak. Élveznéd? Biztos vagyok benne hogy nem. Legalább olyan rossz mintha gyomron rúgnak. Vagy talán még rosszabb is.
2009. febr. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
egy férfi engem már felvett ezért msn-re..de nem vállaltam.
2009. febr. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!