Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki hogy bírja azt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hogy bírja azt, hogy egyedül van és még nem történt vele semmi?

Figyelt kérdés
Velem ez van és kezdek beleőrülni. Nem tudom mi a gond velem. :S Visszaforgatnám az időt és mindent másképp csinálnék akkor most nem lennék ennyire egyedül :'( 17L
2011. márc. 4. 15:27
1 2
 1/11 anonim válasza:

Szia!

Hát sajnos én is ilyen helyzetben vagyok,és én is lassan beleőrülök.Neked annyi szerencséd van hogy lány vagy,és így előbb-utóbb de vki próbálkozni fog.Nekem fiúként esélyem sincs h próbálkozzon nálam egy lány.Remélem h ennyivel legalább fel tudtalak vidítani:)

2011. márc. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
19/F voltam.:)
2011. márc. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Áhh nem hiszem, hogy találok valaha is egy normálisat. Tudom pesszimista vagyok, de nem tudok miért optimista lenni. x)
2011. márc. 4. 15:33
 4/11 anonim ***** válasza:

17 évesen nekem is ez volt a legnagyobb problémám:) nem fogsz beleőrülni csak tarts ki:)

Elkövettem azt a hibát, hogy főiskola elején mindenbe belevetettem magam gőzerővel, be akartam pótolni amiről csak hallottam.

Azt pedig ma már egyáltalán nem bánom, hogy elég későn kezdtek velem történni a dolgok, az a része nagyon is helyes volt így.

Több sikertelen és viharos kapcsolat után amikor feladtam és kezdtem élvezni nagyon a szingli életet, rám talált a mostani párom és maximálisan boldogok vagyunk:)

Szerintem minden történik a maga idejében, de siettess semmit:)

2011. márc. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
illetve NE siettesd:) elírtam bocsi
2011. márc. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
De én még azt se tudom elképzelni hol fogom megtalálni, mert nem fősulira, egyetemre megyek.. :/
2011. márc. 4. 15:42
 7/11 Norb66 ***** válasza:

Még örülnék is neki! Én is egyedül vagyok, de sajnos én sokszor estem és esek még mindig pofára... Ennél még az is jobb lenne, ha nem is történne semmi, legalább nem fájna a szívem.

17/F

2011. márc. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
nyugi, én sem fősulin találtam meg, de nem is buliban.Teljesen véletlen találkozás volt akkor, amikor nem is számítottam rá.Csak egyik ismerősömhöz ugrottam be mert segítettem neki sütit sütni és ő meg akkor látogatta meg véletlenül :)
2011. márc. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy barátnőm, de én szakítottam vele, pedig ő nagyon szeretett csak akkor még féltem egy komoly kapcsolattól :(


Azóta sincs senkim, pedig van akinek mindennél jobban tudnék örülni :(



EDDA - Csak bírd ki <-jó szám ad egy kis erőt hogy túléld az ilyen korszakot amikor úgy érzed nincs tovább :\


F/18

2011. márc. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én a mostani barátnőmmel egy távolsági buszon ismerkedtem meg, lekéstem az egyiket, és mentem a következővel. Így utólag egyátalán nem bántam meg... És ki gondolta, hogy ha lekésem, a másik buszon ott van életem párja... :))
2011. márc. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!