Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőmet miképpen vehetném...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmet miképpen vehetném rá egy jó kis szexre? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van 1 barátnőm már kb. 2 hónapja, igazából hétvégenként szoktunk együtt aludni. A problémám csupán annyi, hogy még nem történt közöttünk szexuális kapcsolat. Én már többször is szerettem volna vele létesíteni szexuális kapcsolatot. De mindig visszautasít különböző okokból. Mit csinálhatok rosszúl? Tanácsokat szeretnék kérni, még az is lehet, hogy szűz bár nekem nem ezt mondja. Csak a végtelenségig már nem tudok várni a dologgal. Ennek ellenére szeretem.
2011. márc. 4. 16:18
 1/6 anonim ***** válasza:
többet kellene beszélgetnetek
2011. márc. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok?

Ha beszélgetés szintjén még ott se tartotok, hogy azt sem tudod,szűz-e,akkor mégis mit vársz?

Ha már elég intimnek érzed a viszonyt ahhoz, hogy dugjatok, akkor ahhoz is érezd elég meghittnek, hogy beszélgessetek erről.

2011. márc. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azért a két hónap és a fekvőnyolcas között van még némi idő. Talán várj még pár hónapot.
2011. márc. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Együttalvás szex nélkül?Hát jó nagy szűzk*rva lehet:/ én menekülnék a helyedbe!
2011. márc. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

De hülye vagy te, utolsó.

Mi is aludtunk együtt többször a kapcsolatunk elején, szex nélkül. Ez-az volt, de szex nem. Pedig huszonévesek vagyunk és nem voltunk szüzek. Van ilyen. Volt olyan exem is, akivel távkapcsolat volt, így az elejétől fogva közös alvásra "kényszerültünk", mert nem úgy volt, hogy éjfélkor hazakísér a randi után. Nyilván nem dugtunk rögtön az elején attól, hogy együtt aludtunk.

2011. márc. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Van jó-pár év korkülönbség kettőnk között talán ez is lehet a fő oka. Amúgy én vagyok az idősebb. Lehet, hogy fél tőlem.
2011. márc. 4. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!