Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy vehetném rá a barátnőmet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vehetném rá a barátnőmet, hogy csináljuk hármasban a húgával?

Figyelt kérdés
2011. júl. 12. 17:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%
Mit, eperlevest?
2011. júl. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
77%
Légy őszinte vele, mondd meg neki, hogy hármasban akarod csinálni a húgával, szerintem szó nélkül belemegy, légy szíves próbáld ki és majd közvetíts mit mondott.
2011. júl. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
91%
Hát bakker, egyrészt bunkóság közölni vele, hogy nem elég neked csak ő az ágyban, másrészt pont egy rokonával? Ez majdnem olyan, mintha hugica csinálná bátyussal.. undorító...
2011. júl. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
88%
Egyszerűen, úgy ahogy ide leírtad a kérdést. Csak kérdezz rá, meglátod biztosan lest vmi reakciója. Utána írd le ide, h mi történt.
2011. júl. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
95%
xDD ez már az emberiség legalja, vagy még felteszel pár kérdést? :D
2011. júl. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Erről eszembe jut egy klasszikus:


http://www.youtube.com/watch?v=rrboCKwFPSI


Max Altatóval...nem hinném, hogy sok csaj ebbe belemenne. Amúgy hány éves ő, és a húga?

2011. júl. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
95%
Ember, te beteg vagy... Gondolom, tök gyerek vagy, akkor a húga hány éves lehet, 12-13?
2011. júl. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
A barátnőm 27, a húga 25 éves.
2011. júl. 12. 17:25
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Akkor végképp beteg vagy, hogy úgy gondolkodsz, mint egy kölyök... Nőj fel.


Szegény csaj, csak sajnálni tudom. Ha lesz egy kis esze és rájön, hogy izgulsz a húgára, remélem elküld melegebb éghajlatra és oszt neked pár pofont.

2011. júl. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Végül is családban marad XD De komolyan ez szerintem beteges...ha egy idegen csajt akartok bevonni egy hármasba, még az is ok...de gondolj bele együtt nőttek fel, meg minden. Nem tudom neked van e tesód, de fordított esetben te megtennéd?
2011. júl. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!