Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy az én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy az én popsim nem olyan sima, mint azoknak a csajoknak akiket a tv-be mutogatnak?

Figyelt kérdés
Az is rájátszik, hogy fehér a bőröm és minden meglátszik rajta. Azon a részen ahol ülök folyton pici piros pöttyök vannak, mintha kidörzsölné a naci, vagy én nem tudom. A filmekbe meg a tv-be akiket mutatnak nekik sima szép popijuk van és még egy pattanás sincs rajta. Mit kell csinálnom h nekem is olyan legyen?
2011. márc. 4. 16:53
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerezz be egy sminkest.


Ha nem akarod, hogy kidörzsölje a nadrág, akkor ne tangát hordj, hanem nagyibugyit.

2011. márc. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne, bár nekem meg sehol sem sima a bőröm :(
2011. márc. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Minden reggel amikor felkelek menjek el sminkeshez aki bepúderozza a popimat? Kicsit macerás lenne, köszi inkább nem...
2011. márc. 4. 16:56
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ugyehogy? Mert a filmekben viszont sminkelnek folyamatosan. Nézz majd meg egy sztárt, ha épp nem forgatáson van. Kiábrándító a legtöbb.
2011. márc. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 acel ***** válasza:

emberek fotsópról még nem hallott senki? olyan gyakorlatilag nincs hogy tök sima legyen valakinek a feneke! bitekben létezik, lásd lara croft. Ha olyat akarsz akkor engedj rá a virgácsokra egy kockát és szép sima lesz!

Legjobb tanácsom am nekem is az hogy ne tangát hordj, mert a farmer valószínűleg érdesebb mint egy bugyi.

2011. márc. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
De pl hazai sztároknál is látszik. Nem egyszer láttam h felcsúszik a szoknyája vagy felfújja a szél vagy leszakad róla vagy akármi Dundika akárki... és tök szép sima pattanásmentes szőrmentes a popija. Pedig nekik nem volt sminkelve meg semmi. Még egy szőrpihe sincs rajta...:S Enyém miért nem:(
2011. márc. 4. 17:15
 7/9 anonim ***** válasza:

Ezzel nem vagy egyedül. Nekem is olyan, és még sokan másoknak is.

Próbáld meg kenni bepanthen-nel vagy neogranormon-nal, vagy vegyél valami babapopsi kenőcsöt. Ez most így viccesen hangzik, de segíteni fog valamennyire helyreállítani a bőrödet. Én is teljesen tönkretettem, hogy folyton tangát hordtam, de mióta francia bugyit hordok, valamelyest javult a bőröm. Plusz kenegetem neogranormonnal néha. :)


Sajnos, ha ülőmunkát végzel, és folyton nyomódik ott, ráadásul ha farmerban vagy, akkor még nagyobb az esély, hogy olyan lesz. :/

2011. márc. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem vicces, én is bepanthennel kezdtem el kenni. A francia bugyi jogos....csak azért nem szeretem mert néha úgy mutat naci alatt mintha vmi 80 l-es nagyibugyi lenne rajtam:) Köszi a segítséget, ha vki tud vmi titkot az írjon:)
2011. márc. 4. 19:27
 9/9 anonim ***** válasza:
A kérdésedben benne van a válasu is: mert a tvben mutogatják őket:D
2011. márc. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!