Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a barátom nem törődik velem, nem érdeklem különösebben? Másokkal miért van ez teljesen másképp? Mit tegyek, hogy ez ne így legyen?

Figyelt kérdés

Barátnőim, ismerős lányok naponta találkoznak a barátjukkal, rendszeresen hívják egymást, van hogy naponta többször is csak úgy "csevegnek" a telefonon. Együtt főznek, filmeznek, tanulnak.. a pasi a lány sulija elé megy, hogy megvárja és hazakísérhesse. És még folytathatnám.... Az én helyzetem gyökerest az ellenkezője.

18/L


2011. márc. 4. 18:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
ne aggódj, engem is keresztbe le.szar a nőm, nem egyedi a problémád
2011. márc. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy ez olyan nagy fejtörést okoz. Mert nem szeret, azért. Ne legyél egy olyan emberrel, aki nem becsül meg téged. Ha ez annyira zavar, akkor hagyd el. Ha tényleg nem szeret, akkor nem is nagyon fogja ez földhöz vágni.
2011. márc. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Talán mert nem szerelmes Beléd a barátod?... Mi több, mint 3 éve vagyunk együtt, mégis megteszi a barátom azokat a dolgokat, amiket írtál, és persze ez kölcsönös, én is viszonzom neki, és egyre szerelmesebbnek érezzük magunkat... A barátod már az elején se volt ilyen, vagy csak mostanában? Mert akkor lehet, hogy elmúlt a szerelem nála. Ha viszont sosem volt az a típus, akkor nem értem, miért csodálkozol. Vannak, akik nem mutatják ki annyira az érzelmeiket.

20/L

2011. márc. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Mert a barátod egyszerűen le se szarja mi van veled....magyarul nem szeret :) Ennyi az egész :) Akinél már a törödés legkissebb szikrája sincs meg,annak a kapcsolatnak értelme nincs!
2011. márc. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Ki vagy használva!!!

Nem szeretnek Téged !!!

Keress magadhoz való partnert és ne hagyd magad egy ilyen kamukapcsolatban szenvedni!!!

Szia!

2011. márc. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én is voltam olyan hülye, hogy hasonló pasit eltűrtem magam mellett. Máig szenvedek miatta. Nem azért mert szeretem, hanem azért, mert ostoba voltam. Lépj minél előbb. Nem lesz jobb hidd el...
2011. márc. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem vagyok szerelmes belé, és ezek szerint ő sem belém. De nem akarom ott hagyni, mert NAGYON rendes. És szerintem tutira nem találok még egy ilyen okés fiút.
2011. márc. 4. 19:16
 8/13 anonim ***** válasza:
Dehogynem találsz...rengeteg kedves,aranyos fiú él itt M.o-on ;) Többek közt,pl én is ilyen vagyok :$ Szóval nyugodtan keress csak magadnak mást,ha nem szeretitek egymást :) Ha akarsz tessék dobj egy privit,bebizonyitom ;)
2011. márc. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
jah, te aztán nagyon okés fiú vagy, csak épp most hajtasz rá más nőjére -.-
2011. márc. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én is rendes vagyok!CSak senki sem tudja és senki sem nézi ki belőlem!
2011. márc. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!