Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, szívesen összejönnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, szívesen összejönnétek egy olyan lánnyal, aki az iskolát és a veled való találkozásokat kivéve nem megy sehova?

Figyelt kérdés

Úgy értem,hogy nem bulizik egyáltalán,nem barátnőzik,inkább otthon ül és olvas,filmet néz,tanul,főzni "tanulgat".Barátai nincsenek,de neki elég,hogy van egy szerető családja:)Afféle "mormota".

19/L


2011. márc. 5. 21:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Össze, bár az ilyen lányok esetében mindig fenn áll a veszély, hogy a pasija lesz a hobbija. Az pedig a pasi számára nagyon durván nyomasztó tud lenni.


26/f

2011. márc. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Kiss Árpi válasza:

Még szép! :D bár ha barátai nincsenek, elég érdekes jelleme lehet... Nekem csak ez számít, persze csúnya se legyen, de nálam nem ez az első, ha jól kijövök egy lánnyal, már nem érdekelnek a szépség hibák :)


18/f

2011. márc. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

nem zavarna :)

21F

2011. márc. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem zavarna, mert lehet én leszek az, aki kimozdítja a burkából. De ha idővel eluralkodna a monotonitás, akkor jelezném neki, hogy több program kéne.
2011. márc. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
a "mormota" szó nálam bekavart, ne legyél mormota :D amúgy ha rendben van a lány akkor nem zavarna.
2011. márc. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
simán :)
2011. márc. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem utasítanám el kapásból, az biztos, mivel én sem vagyok sokkal különb.

24f

2011. márc. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mellesleg, a "mormota" helyett nem a "remete" szót akartad használni? A mormota egy nagy fogú, dagadt mókusféle.
2011. márc. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Igen, mivel én is ilyen vagyok. Azt viszont nem szeretném, ha én lennék a mindene és rám akaszkodna, így töltve ki az estleges űrt, ami benne van. Nekem is kell azért élettér.
2011. márc. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A mormota gondolom azt jelenti hogy sokat alszik. Én elbírnám viselni ha egy ilyen lánynak én lennék neki a hobbija, főleg ha amúgy nagyon tetszik.

26 ff

2011. márc. 5. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!