Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Összejönnél egy leányanyával?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnél egy leányanyával?

Figyelt kérdés
Mondjuk 15-22 év közötti lány pici babával.
2011. márc. 5. 21:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha 20 fölött van igen, különben nem vagyok benne biztos, hogy hozzámvaló.
2011. márc. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Eleg szerelmesnek kene lennem hozza. Ez tul nagy felelosseg, egy no, egy kisgyerek, plusz raadasul egy ex a kepben! Eleg komplikalt.
2011. márc. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
16%
Nem. Én nem fogom felnevelni a más kölykét. Nem véletlenül lett leányanya. Ha ilyen hülye volt, akkor magára vessen.
2011. márc. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
72%
Valahol értékelem azt, hogy nem vetette el a gyereket, nagy jellemre/szívre vall. Valahol viszont sajnálom a lányt, mert ha egyedül maradt, annyit jelent, hogy olyan embernél vállalta be akinél nagyon nem kellett volna, kevés ráció. Összességében, talán.
2011. márc. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
49%
Nem. Én nem nevelném és nem tartanám el más gyerekét. Akkor jönnék vele össze ha nekem is lenne saját gyereken akit én nevelek. Meglátnám hogy viszonyul az én gyerekemhez és én is úgy viszonyulnék az övéhez.
2011. márc. 6. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szigorúan a szexre korlátozódó kapcsolatra, igen.

Hosszútávra semmiképp.


35/F

2011. márc. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Felnevelni más kölykét...

Gratulálok az emberi és empatikus hozzászólásokhoz...


Ha a ti lányotokkal történne, akkor is igy gondolkodnátok, igaz?

Ha valaki szeret valakit, tök mindegy hány gyereke van.

2011. márc. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
26%

Nem! Más gyerekét én sem szeretném nevelni..tudod akinek nem borja az nem nyalja..ráadásul a gyerkőc egy láthatatlan kapocs lesz örök életükre ami összeköti őket.

Nem elég, hogy a mai világban az is nagy kegy ha az ember első lehet egy lánynál, mert már alig van szűz nő..de hogy még ne nekem szüljön kisbabát elsőnek az már nem fér bele.

2011. márc. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem nevelnem mas gyereket, szoval ez kizarna a hosszutavu kapcsolat lehetoseget.
2011. márc. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
igen
2011. márc. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!