Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Összejönnél egy rossz előéletű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnél egy rossz előéletű, depresszív, magányos, de nagyon értelmes és értékes lánnyal?

Figyelt kérdés
2011. aug. 16. 22:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Mit értesz rossz előélet alatt? O.o
2011. aug. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 BlackSword ***** válasza:
mi az a rossz előélet???
2011. aug. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha már tényleg csak előélet és hűséges, akkor a többit megoldjuk, igen.
2011. aug. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
jaja a rossz előéletet leszarom az már elmúlt
2011. aug. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Az hogy előttem mi volt lesz@rom. Az számít hogy mikortól velem van milyen.

Össze jönnék.

2011. aug. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs jo tapasztalatom a depressziv emberekkel. Ha tudod, hogy kihuzod a pacbol, akkor igen, de ha magaval huz, akkor semmikepp sem. Esetleg egy proba.
2011. aug. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%
Nem nem! Kutyából nem lesz szalonna!
2011. aug. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Engem még a depresszív is visszatartana. Volt barátnőm, aki nagyon értelmes volt, csinos is, de annyira vibrálóan negatív és energiaszippancs, hogy annál rosszabb szerintem nincs is.

Az, hogy ki mennyire értékes azt külvilág dönti el róla. Valakinek az lesz, valakinek kevésbe.

2011. aug. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 poiu ***** válasza:
NEM, fuss, mentsd az életed!
2011. aug. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Engem a szó szoros értelmében egy ilyen csaj tett tönkre! Régen jobb pasinak számítottam, de olyan szinten lehúzott, lúzerré tett a csaj, hogy ma már nem kellek egy csajnak sem... Meneküljetek előle!
2011. aug. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!