Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel borotváljam a nemiszervem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel borotváljam a nemiszervem?

Figyelt kérdés

soha nem csináltam még, így nem tudom mivel ajánlatos, normál borotvát nem szívesen használok, mert villanyborotvát használok, aztán félek, h. megvágnám magam. milyen más lehetőségek vannak?

19f

ui.: pl a szokásos poénokat (sövénynyíró, láncfűrész és társait) hagjyuk az értelmes válaszok utánra. köszi


2011. márc. 6. 00:47
 1/8 anonim ***** válasza:
75%

én sima, eldobható borotvát használok


11/F

2011. márc. 6. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

inkább valami kisebb ollóval próbálkozz.Hogyha borotválod az szúrni fog meg minden bajod lesz vele és a barátnődnek is kellemetlen lesz.

Javaslom a varró ollót olyan viszonylag rövidre lehet vele vágni.Próbáld ki,ha nem tetszik akkor hagyományos 2 pengés eldobható borotva.

2011. márc. 6. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
amugy nem. nullás hajvágó gép tuti. azzal szoktam en is.
2011. márc. 6. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
és még annyi, h. hol érdemes. mármint csak a zacskó környékén, vagy a szeméremdombot is?
2011. márc. 6. 01:01
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
gyanta, epilátor, és nagy sikítás:)))
2011. márc. 6. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Borotva simán.Amúgy nemsokára szúrni fog viszont kellemes érzés tud lenni nagyon addig.Mit félsz hogy megvágod magad ugyan már,ne legyél már pisis én borotválkoztam pengéssel is az az igazi,az vág nem mint ezek az eldobható trágyák.Zacsit,fölötte,mindenhol.Ha nem is tetszik legalább kipróbáltad.
2011. márc. 6. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A villanyborotvát inkább kerüld odalenn, könnyebben okoz sérülést, mint egy jó pengés borotva... sajnos tapasztalatból mondom. Ha a rendes borotvát nem húzgálod oldalra, nem vág meg. Míg a villany könnyen becsípi a bőrt...

Szóval csak ügyesen!


Ja, és mielőtt borotválsz, ollóval kicsit nyírd meg, hogy kevesebb szőrrel kelljen foglalkoznod.

2011. márc. 6. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szörtelenitő krém tökéletes. Bekened, vársz 10 percet és lemosod.
2011. márc. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!