Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kicsit szőrösebb a fenekem és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsit szőrösebb a fenekem és nemtudom h a barátnőmet zavarhatja-e? Nem akarom megkérdezni nehogy kellemetlen legyen. Szerintetek borotváljam/gyantázzam le meik a jobb ezen a téren? Persze honaaljam nemiszervem borotválom csak a fenekemnél nem.

Figyelt kérdés
2009. aug. 24. 15:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem undorito, ha a csavo popsijanal dzsumbuj van, de kerdezd meg, ez nem ciki a baratnod elott.
2009. aug. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem is kérdezd meg tőle. (Van akinek tetszik, van akinek nem.)
2009. aug. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
74%

Egy újabb hülye kérdés! Ti is nők akartok lenni??? Csak a modern kis csitriket zavarja az ilyesmi, és azt is nyugodtan kijelenthetem, hogy nem az a fontos, hogy neki tetszen, hanem neked hogy kényelmes.

Ilyet még nem értem, komolyan, hogy a kanok már a seggüket is borotválni akarják...:S Ez már tényleg gusztustalan, nem a szőr az!

-ReapeR-23/F

2009. aug. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
54%

Én az utolsó válaszolóval értek egyet....Nehogy már borotváld még ott is.

A páromnak is szőrős,nem vészes,de szőrösebb az átlagnál.Engem nem zavar:))

2009. aug. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
51%

Jut eszembe, a kezed-lábad nem szőrös? Az is tiszta gusztustalan ám...:S Gyantát neki azonnal!

Ne itt kérdezd meg ezt, normális választ úgysem kapsz, mert az idősebb, normális NŐ nem válaszol ilyenre, a kis pics@ 12-15 évesek meg igen, de ők még férfisegget sem láttak, csak valami gyerekét, meg esetleg modellekét, arról vesznek mintát, és az nekik a szép, meg jó! Nem hiszem, hogy egy szőrös hátsó válóok lenne, de az komoly probléma, hogy ez a szőr téma ennyire foglalkoztat!

-ReapeR-23/F

2009. aug. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
63%

Az én páromnak is szőrös a feneke,de én úgy imádom ahogy van! Kérdezd meg a barátnődtől!Amúgy meg nem az számít,h.szőrös e vagy sem!!

20L

2009. aug. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
47%
Ne borotváld!! A b.uzik borotválják, mert nekik fontos:)
2009. aug. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
71%

csatlakozom,kezen-lábon-fenéken marad a ször...


amugy megkérdezheted a barátnődet,mosolyogni fog csak,hogy ilyet hogy kérdezhetsz

22/L

2009. aug. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Jézusom... Barátom feneke is szőrös kicsit, mivel férfi. Eszembe nem jutna soha, hogy leborotváltassam vele! Minek? És akkor a lábát is borotválja le? Mert ugye az is nagyon szőrös.
2009. aug. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
65%
enyém is szőrös és nemérdekli a barátnőmet! tiedet se fogja nyugi.először énis kicsit féltem hogy mit fog szólni.de férfiak vagyunk és nem b.uzik.
2009. aug. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!