Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most egy kicsit összedőlt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most egy kicsit összedőlt a világ, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Hol kezdjem, volt egy lány, akinél azt hittem lehet esélyem, de "másik srác tetszik neki" annak nem, most szerelmi bánat, tehát ez a vonat elment. Másik na hinnye ki gondolta volna annak is más tetszik, csak az még nem is beszél vele. Szoval az el van foglalva vele. Harmadiknak barátja van. Nekem nem tűnik jó kilátásoknak a dolog. Az első kettő nem akarta elhinni, hogy nem volt és nincs is barátnőm, főleg az első, mert az kizárt. A harmadikat meg hát barátja van ... Nem tudom most mit csináljak. Egy kicsit most posztapokaliptikus hangulatom van. Fősulin is, hiába... most azért lányok ti is hülyének néztek valakit aki 10 perc beszélgetés után elhív titeket valahova? Vagy nem? Ááá nem tudom, az biztos, hogy most így elég rossz. :(

21F


2011. márc. 6. 08:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Most akkor mi is a problémád?
2011. márc. 6. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Norb66 ***** válasza:
Sok fősulis küszködik ilyen problémával (nagyon sok ilyen kérdés van), ugyanúgy a lányok is. Tudom hogy nem kellemes ez az érzés, de nincs más, minthogy akkor is tarts ki. Ha kitartasz megmutatod az életnek hogy bizony kitartasz azért a lányért akit szeretni fogsz, és hogy gyakorlatilag mindent megtennél érte.
2011. márc. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Keress egy újabb csajt. Nő miatti bánatra csak másik nő a megoldás.
2011. márc. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!