Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én vagy ő csókolt rosszul?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagy ő csókolt rosszul?

Figyelt kérdés

Nem rég szakítottam az első barátommal. Most van egy másik srác. De félek, hogy ha csókra kerül a sor akkor elrontok valamit.

Az első barátommal nem volt csók valami sűrűn. De azok is elég furára sikeredtek. Hogy is mondjam. Nem mozgott se a fejünk, se a szánk. Általába úgy volt hogy egy szájrapuszi, és ő egyből átdugta a nyelvét, és körköröztünk egymás nyelvével. Egyáltalán nem volt szenvedélyes és nem is élveztem. A srácot amúgy nem szerettem.Lehet hogy ezért nem volt benne élvezet...

Amúgy az 1. csókom vele volt, és én kezdeményeztem. Én próbáltam volna mozgatni a szám, de ő irányított. Akkor vele volt a baj? Pedig már volt előttem barátnője.

15/L


2011. márc. 6. 16:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Veletek volt baj. Kettőtökkel. A csók milyensége mindkét félen múlik.
2011. márc. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A csókot nem lehet tanulni, az magától jön. A következő sráccal teljesen más lesz, mert senki nem csókol ugyanúgy. Lehet, hogy vele fogod megtalálni az összhangot, úgyhogy a lényeg, hogy ne aggódj miatta, egyszer biztos menni fog. Lehet, hogy a régi is és te is jól csókolsz, csak az összhang nem volt meg.
2011. márc. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Egyetértek :D
2011. márc. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

oké köszi a választ:)

megnyugtattatok :D

2011. márc. 6. 17:36
 5/6 anonim ***** válasza:
Ahogy leírtad azt megértem hogy nem volt jó, nem tudom miért de egy csomó srác így csókol, mármint hogy csak kinyitja a száját és köröz a nyelvével. semmi szájmozgás, ez pedig nem jó. viszont ha így van akkor közölni kell vele hogy másképp szeretnéd. de mindegy is, ne félj emiatt, próbálj te irányítani akkor biztosan jó lesz.
2011. márc. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

ja, akkor több fiú is így "működik" :D

köszönöm a választ :)

2011. márc. 15. 12:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!