Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha éreztem a fogait a srácnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha éreztem a fogait a srácnak és nem volt olyan jó akkor most én csináltam rosszul az egészet és nem jól smárolok? Mert sokszor csináltuk és mindig ugyanolyan volt, de az exemmel nemvolt ilyen probléma

Figyelt kérdés
2011. okt. 17. 22:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez kettőtökön múlik. Ha az előző barátoddal ilyen probléma nem volt akkor a mostanival lehet. Mert nem egy olyan barátom volt aki egyszerűen nem tudod csókolózni volt egy aki nem az ajkait hanem az állkapcsát zárta össze és nem egyszer sértette meg a nyelvem :S
2011. okt. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
de egy barátnőm azt mondta, hogy nekem is tudni kell hova rakjam a számat és ezzel teljesen elbizonytalanított és én érzem szarnak magam://
2011. okt. 18. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!