Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiatal vagyok, idős kinézettel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal vagyok, idős kinézettel, melyik korosztály "illik" hozzám?

Figyelt kérdés

Nem tudom mit rontok el. Regota probalok csajozgatni, es megy is, de barat kategoriaba kerulok. Sajat korosztalyom korul nezelodok, de szerintem mashol kene.:\

Megyek valahol...megallok...valami csaj, vagy csaj tarsasag mindig megnez.

1 eset:

ulok egy padon, kicsit odebb a buszmegallo(nem nagy). elmegy egy fajin kis csaj elottem...nez...valahova eltunik, fel perc mulva ujra megjelenik a buszmegbe, kicsit alldogall ide-ide nez neha. kesobb feltunik 2 baratnoje, azok is neztek 1x-re 3an, es tobb percig. abszolut nem zavartattam magam, es ok sem zavartattak magukat.

de metron is ugyanez a helyzet, mindig megnez 1-2 csaj, akik nekem is tetszenek, de komolyat egyik sem akar, es ra kellene jonnom miert.


(ok is kb az en korosztalyaim voltak)

Es lassan kezdem azt hinni, hogy mindenki azt hiszi, hogy egy kedves, megerto, komoly, ugyanakkor vicces pasira vagynanak, de amikor meghalljak a korom, elszomorodnak.


Lehetseges ez, hogy a koromba kosson bele mindenki?


21 vagyok amugy de legtobb ember 27-28nak nez. Szerintem nem tul szerencses.


2011. márc. 6. 19:56
 1/7 anonim ***** válasza:
30
2011. márc. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
a csajok nem fognak kezdeményezni, erre ne várj. és ha valaki szeret, annak nem számít a korod.
2011. márc. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nincs a kezdemenyezessel gond, csak annyi, hogy a sajat korosztalyomnal barat kategoriaba kerulok, vagy ilyesmi. probaltam mar mindenfele mondon ismerkedni, de akkor is.
2011. márc. 6. 20:06
 4/7 anonim ***** válasza:
A saját korosztályod, mert ők az idősebbekre buknak
2011. márc. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nállam ez a helyzet pont fordítva van.

21 éves vagyok lassan 22 , de általában senki nem néz ki belöllem 16-17-nél többet.

Erre sokan nekem mindíg azt mondják hogy örüljek neki mert később majd jó lessz ez hogy fiatalnak nézek ki nagyon. A te problémádnak is vannak hátrányai , de hidd el az sem jó ha jóval fiatalabbnak néznél ki a korodnál.


21/f

2011. márc. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
utolsó, én 22 vok, 18-19 nek néznek, és én örülök neki:) , még csak azt se mondhatom hogy kizárólag a tini csajoknak jövök be, voltam már 24 évessel is, és hál istennek, jó csajokkal:) szóval ami a külsőmet illeti szerencsésnek érzem magam, hiába jóval fiatalabbnak tűnök. az viszont tleg szerencsétlenebb helyzet sztem, ha jóval idősebbnek nézel ki:S
2011. márc. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

hát nemtom. mégis azt mondja mindenki, hogy cuki vagyok, meg aranyos, jófej, meg ilyesmi :D

de amugy van egy kis szakállam, ez miatt nézek ki idősnek, viszont amikor egyszer megborotválkoztam, elkérzék a személyim hogy elmultam-e mar 18...:S


Na igazabol emiatt probaltam ki magamon egy kis szakallat es szerintem meg masok szerint is jol all, ezen mar nem tudnak valtoztatni.


Bar ha mondjuk leszedem, akkor van eselyem megkapni a 14-15 eves lanyokat is?:$

2011. márc. 6. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!