Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valójában, mindenkiben ott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valójában, mindenkiben ott rejtőzik az önbizalom, a magabiztosság, a romantika, a hűség, csak fél kimutatni/elfojtja?

Figyelt kérdés

És még sorolhatnám a jobbnál jobb tulajdonságokat...

Én úgy veszem észre, hogy ez így van. Élő példa vagyok, de van pár ismerősöm is így, és valószínű nem vagyok ezzel egyedül, szerintem vannak sorstársak.


Sosem voltam csajozógép, sosem tanultam csajozni, nem is olvastam erről, és ritkán megyek oda csajokhoz, vagy jönnek oda hozzám. De ha igen, akkor észreveszem a dolgokat.

pl, látom a szemében, a mozdulataiból, mikor akar megcsókolni; a hangján érzem a szíve dobogását; látom rajta hogy most humorra, vagy komolyságra vágyik; vagy épp arra hogy azt gondolja kussolj már el és ölelj meg; vagy érzem ha azt gondolja, "mikor megyünk már valahova"; vagy látom ha azt akarja h markoljam meg a fenekét.


ezeket az első lánynál tapasztaltam, akihez odamentem kb 1 éve.


viszont korábban, és most is azt gondolom magamról, hogy semmi humorérzékem, nem tudok romantikázni, nem érzem mikor csókolhatok, vagy meddig mehetek el, nem fogom érteni a női nyelvet, miről fogunk beszélgetni stb.


De valahogy amikor odamegyek a kiszemelthez, ezen a tulajdonságok mintha ON állásba kapcsolódnának, vagy nem tudom. :D


En állítom ez mindenkivel így van. Ettől függetlenül egy beszari vagyok, azonban ha a lány lép és megszólít, bekapcsolnak a tulajdonságok és átveszem az irányítást. :D


véleményeket várok ki mit gondol erről. oltást nem, köszi.


2011. júl. 23. 21:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy egészséges emberben megvannak ezek, igen. De manapság mindenki szeretetre éhes és ez a fos társadalom eltorzít minket, (főleg a zsidók) megváltoztatják a látásmódunkat. Én azt mondom, hogy a sötétség csak a fény hiánya. Ezt átfordítva a kérdésedre válaszolva a nagyképűség csak a szeretet hiánya, ahogy a hűtlenség az önmegvalósítás hiánya.
2011. júl. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

Én úgy gondolom, hogy kell egy bizonyos impulzus, úgymond pozitív hatás hogy az, amit a címedben is leírtál előjöjjön az emberből.


És igen, szerintem is ez mindenkiben ott lapul... Erről eszembe jut az, hogy az ember bármire képes, ha megvan a megfelelő helyzet.


22/L

2011. júl. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az én pasim egész konkrétan úgy szedett fel, hogy mondta a hülyeségeit, amik annyira abszurd szövegek voltak csajozáshoz, hogy azt hittem, hogy csak mókázik. És röhögtem, hogy jajj de vicces fiú! És pár hónap után rájöttem, hogy mindent halál komolyan gondol. XD

Nem ért ő a csajokhoz, nem tud bókolni, nem érdekli a romantika, nem tudja mit akarok, nem tud semmit, de azt hihetetlen magabiztossággal csinálja és pont ezért jó benne valami. :D

20L

2011. aug. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

igen, de ez nem segít a hozzám hasonló unalmas beszari alakokon, akik hogyha el is járnak valahová nem mernek odamenni, mert náluk meg a ?? nincs esélyem nála", ,, nem érdemes próbálkozni" ,, Úgyis van pasija" kapcsoló kapcsol ON állásba, és ennek hála a másik kapcsolót soha nem is kell használni.

Na igen és a hozzám hasonló beszari alakoknak van annyi eszük saajnos, hogy előre gondolkodjanak és mindenféle ilyeztő, kellemetlen, negativ helyzetet képzeljenek el, ami meggátolja őket abban, hogy cselekedjenek. komolyan mondom szánalmas egy fajtám van.

2011. aug. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
en is csatlakozok az elotem szolohoz sajnos en is pont ilyen fajta vagyok .de egyszer a barataim azt mondtak hogyha megtetszik egy lany csak nyugodtan menjek oda hoza de persze elote nem art ha lehajtok par poharal en persze igy is tettem meg ittam ket poharal es oda mentem de semi nem javult a csajnak egy perc se kelet amig le razot
2012. jan. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!