Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok fiúk, hogy jöttetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok fiúk, hogy jöttetek össze a barátotokkal, barátnőtökkel, esetleg az ex-el?

Figyelt kérdés
2011. márc. 6. 21:03
 1/9 anonim ***** válasza:

Internetes társkeresőn, 9 évvel ezelőtt. Jól sikerült - bár tudom, hogy a ritka kivételek közé tartozunk :-)


Pedro

2011. márc. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Moszuke ***** válasza:
húgom osztálytársnője, szalagavatón én voltam a táncpartnere.. azóta egy párt alkotunk. tömören ennyi
2011. márc. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

internetes társkereső, 4 hónapja együtt :)

15/L

(21/F)

2011. márc. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egy suliba járunk, de az áttörést a traviánnak köszönhetem:D Ugyanis a traviban az egyik játékostársamat akivel egy klánban voltam jobban meg akartam ismerni, ezért az ő ösztönzésére csináltam facebookot, mivel nekem azelőtt nem volt. És facebookon jelöltük be egymást ismerősnek a csajszival(az iskolatársammal), aki egyszer rámírt chaten, elkezdtünk dumálni, egy idő után találkozgatni, ésatöbbi ésatöbbi...3hónapja a barátnőm:D
2011. márc. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Internetes játék és skype... :)

Két éve vagyunk együtt,az ismerkedés után fél évvel már együtt éltünk..Jol megvagyunk lassan eljegyzés. :D

2011. márc. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Margit szigetről jöttem haza. Láttam, hogy egy lány sír, odamentem hozzá, megkérdeztem mi a baja, nem akart válaszolni, és csak úgy random elkezdtünk beszélgetni. Végül kiderült hogy a lány barátja megcsalta, ráadásul a szeme előtt. Lényeg, hogy párszor még találkozgattunk, és nyár végén felmentünk Budaörsön az egyik hegyre, egy kellemes vizipipa társaságában néztük a naplementét, és egymásba szerettünk:)
2011. márc. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Azért vicces hogy zömében netes ismerkedés útján találták meg a párjukat :D jó, bevallom én is...:D de nem társkereső, csak valamiért bejelölt mindenhol...aztán végül facebook cseten ráírtam hogy ki ő, elkezdtünk beszélgetni, aztán msn, és most 7 hónapja boldogítjuk egymást :)
2011. márc. 7. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igazából én is csak nézem , hogy net, net, ő is net, de amúgy meg az általános felfogás, hogy nem ott kéne :) Na de ez a 21. század . :)
2011. márc. 7. 08:28
 9/9 melcsiboszi ***** válasza:
Személyesen is ismertük egymást, de az iwiwen levelezve jöttünk össze! :)
2011. márc. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!