Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy jöttetek össze a barátoto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy jöttetek össze a barátotokkal/barátnőtökkel, vagy hogy kell "csajozni", mert valamit nagyon rosszul csinálok, és elég szarul is érzem magam miatta (folyt)?

Figyelt kérdés
Lassan 22 éves vagyok és még egyszerűen nem volt barátnőm... Piszok rosszul érzem magam miatta, pláne amikor jobban eszembe jut. Nincsenek magas igényeim , de mégse megy... most speciel eléggé nem jó kedvem van, és hát ezzel kapcsolatban.
2011. szept. 8. 23:58
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Hát kib@szottul egyformák vagyunk, bár én 21 vagyok, de szintén ebben az elhasznált cipőben járok...


Írj privit, ha van kedved dumálni.


Sajnálom, hogy ez van. :/

2011. szept. 9. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Az kimaradt, hogy ez a mélabú most azért jött rám, mert nemrég voltam egy ilyen összejövetelen, ott meg egyik haverom lányismerősével beszélgettünk hülyültünk iszogattunk stb... én totál belezúgtam, kész... Csak tabu, mert hát a lány ennek a haveromnak az unokatestvérének a barátnője, nagyon gyorsan el kéne felejtenem:S
2011. szept. 9. 00:04
 3/20 anonim ***** válasza:
Azért van az a pénz ...
2011. szept. 9. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Azért van az a pénz... <-- ezt a választ mire írtad?
2011. szept. 9. 00:06
 5/20 anonim ***** válasza:
55%
pofon egyszerű... az utcán odamész egy lányhoz és leszólítod... ugysem fogsz vele többet találkozni lehet hogy 99 en pofán fognak vágni... de mindig lesz az a bizonyos 100 adik az IGAZI!!!44!!!!NéGY!!!
2011. szept. 9. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Kezdeményezel rendesen?Ez szokott a fő hiba lenni, ha valaki nem szólítgat le csajokat.

Menj rá a csókra is, csókolj meg egy lányt ha már érzed, hogy érdeklődik és vonzódik hozzád.

Mit ronthatsz el mit gondolsz?

Sok csaj van, ne ragaszkodj egyhez, bőség van jó csajokból

21f

2011. szept. 9. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
De hogy? nem vagyok egy nagy bulizós, meg amúgy is a buli az bulira való nem ismerkedésre. Köpjetek le, de nálam valami nem jó. Tény nehezebben ismerkedek, de ha megismernek akkor mindenki szeret engem ez tény , erre büszke is vagyok , és ezt nem csak úgy mondom.
2011. szept. 9. 00:09
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
szerintem túl jó fiú vagy és nem nyomulsz a csajokra, amikor ott a lehetőség, de én is ilyen vagyok és nem csoda, hogy nekem sem volt még barátnőm...
2011. szept. 9. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

én azt mondtam utcán :D megtetszik valaki menj oda hozzá... bármien ürüggyel.. pl neki mész véletlenül " jajj szia ne haragudj peti vagyok had segitsek "

" szia ne haragudj megtudnád mondani mennyi az idő? egy randira készültem de ugy látszik megint felültettek :( mindegy mindig ez van. amugy peti vagyok mizu?"

2011. szept. 9. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Ha pedig valami összeköt egy lánnyal és tetszik ( meló, suli akármi ) akkor sokat segít ha mindig elkíséred a buszmegállóba stb. Ha egyre többször fordul elő hogy a 4. busz megy el mert még nem szált fel rá akkor onnan nem igazán tudod elrontani. Csak légy kedves udvarias és érzékeltesd hogy Ő a fontos, nem a többi lány.
2011. szept. 9. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!