Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lanyok . Titeket mivel tudna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok . Titeket mivel tudna egy fiu ugy ravenni hogy ti csokoljatok meg eloszor azutan miutan jartatok vele es kivanjatok de valamilyen okbol nem lehettek eggyut?

Figyelt kérdés
Osztalytarsnomrol van szo . Egyutt voltunk 1 honapot , de nem ment :( nagyon bele szerettem , minden nap latom , sokat beszelgetunk . Mondja a baratnojenek hogy sokszor ugy meg csokolna , de nem lehetunk egyutt . A mosolyomtol beindul es ez latszik is rajta , de megis mivel tudnam jobban ``felhuzni`` ? :) Lanyok.. ? Koszonom a valaszokat elore is ! :)
2011. márc. 6. 21:54
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem menyj oda hozzá beszélgetni, hogy csak ketten legyetek.kezd el őt simogatni, puszilgatni.a végén csak ki sül valami.és ha esetleg nem szeretné a folytatást legalább volt egy jó napotok. :))
2011. márc. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Koszi a tippet baratom , de ez van minden nap :S Elfelejtettem irni . Simogatom , hatulrol olelgetem , van mikor hatranyul es megfogja , tenleg latszik rajta hogy felvan izgulva . De a szentnek sem akar csokolni . Nem O az elso baratnom . Volt 3x is hogy csak ugy odamentem es megcsokoltam es mondta hogy nagyon jo volt es hogy jol esett csak tobbet ne csinaljam mert nem szabad :(
2011. márc. 6. 22:08
 3/5 A kérdező kommentje:
Egyszeruen megbolondulok . O a masodik szerelmem , nagyon szeretem , meg jobban mint az elsot , de osztalytarsam es megbolondulok :(
2011. márc. 6. 22:09
 4/5 anonim ***** válasza:
de miért nem szabad ha midneketten így akarjátok? nem tudjátok megbeszélni esetleg?
2011. márc. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ez megy 3 hete , beszelgetunk . O azt mondja azert mert osztalytarsak vagyunk . De hiaba mondom hogy igy hogy nem is jarunk milyen jol megvagyunk , es akkor megjobban meglennek . Ma tortent velem egy olyan hogy meglattam az smsei egy masik fiuval es elsirtam magam :| megbolondulok . De nem tudok rajta kiigazodni
2011. márc. 7. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!