Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha feleségetek terhes, és nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha feleségetek terhes, és nem megy olyan (na meg olyan gyakran) a szex, akkor megcsaljátok? (nők, ti mit tesztek a férfiak örömére, ha ti nem kívánjátok hosszabb ideig pl a hormonok miatt? Orális szex? )

Figyelt kérdés

és ha szülés után ugye nem tudtok egy ideig szexelni, akkor megcsaljátok a nőt? hölgyek, ti mennyi idő után kívántátok újra a szexet, v nem volt változás? tapasztalatokra vagyok kiváncsi a terhessék, s azt követő időszak alatti szexuális életről, akár nőktől, akár férfiaktól.

köszönöm előre is.


2009. aug. 29. 01:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%
Nem vagyok apa, még gyereket sem várunk de biztos vagyok benne hogy nem fogom megcsalni a párom.
2009. aug. 29. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy csalnám meg.Lehet hogy terhesen maga az aktus már nem kényelmes.De van kezem és szám.Meg a menyaszonyomnak is.De a nők általában terhesen is szokták kívánni.Azzal nem szokott gond lenni.Oralizálni meg mindíg lehet.Szülés után sem kell sokat várni.A gátmetszés miatt legalább 2 hetet.Utánna ha kényelmesa nőnek akkor mehet.De azért általában 1 hónapot érdemes kihagyni.Hát aki ezért megcsalna egy nőt.Az egy gerinctelen féreg.Nem is ember. 24F
2009. aug. 29. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
75%
ó hát persze biztosan megcsalják, azért vették el őket, hogy aztán mással szexeljenek... kissé hülye kérdés.
2009. aug. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
95%
hát ez elég gerinctelen lenne...akkor minek csinálta fel az illető,miért nem húzott gumit. A feleségemhez nehogymár csak akkor legyek hű meg jó,ha tömhetem..ember!!
2009. aug. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért csalná meg? Szülés után kibírható az a kis idő! Meg ha már az a nő a világra hozta a annak a férfinak a gyerekét, nehogymár gond legyen egy pár hét! Amúgy meg szülés után akkor kívánják a nők a szexet amikor már nem fáj a gát meg a popi és nem olyan fáradtak! Nekem ez speciel 5 hét volt! Bár eleinte kissé kellemetlen mert a szülés az felér egy teljes generállal!
2009. aug. 30. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
61%
Te is mélyen, szívből szeretheted, tisztelheted a párod, ha azon agyalsz, hogy megcsalod-e, amikor a gyerekeddel terhes! Gratulálok, nyertél egy ingyenes seg.berúgást!
2009. szept. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
nő vagyok, 16 éves, és félek, hogy MAJD megcsalnak.
2009. szept. 8. 00:36
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nem csaltam meg a párom amikor terhes volt. Sokkal kívánósabb volt, nem mellesleg meg nagyon jól állt neki a terhesség. :-)
2009. szept. 8. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
A terhesség alatt ugyanúgy volt szex, a vége felé már inkább orális. A szülés után hat héttel kezdtünk újból neki, addig én kényeztettem a férjem. Azóta viszont akkora az összhang, mint talán tíz évvel ezelőtt volt, amikor megismerkedtünk.
2009. szept. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Szülés után 6 hetet várnak és nem csak a gátmetszés miatt...úgyhogy ...:D


Ha én pasi lennék nem csalnám meg a feleségem...nő vagyok,de tuti,hogy terhesen is nagy lesz az étvágyam,ha nem és megcsal hát tegye,de azután bennem már nem fog járni:/Az a pasi aki képes a terhes feleségét megcsalni egy gerinctelen papucsállatka ...:/

2009. szept. 8. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!