Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ha benneteket felvesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ha benneteket felvesz egy fiu msn-re, majd találkoztok, elképzelhető hogy felkelti az érdeklődésetek? (a többi lent)

Figyelt kérdés
Felvettem egy lányt MSN-re, beszélgettünk...majd megkérdeztem lenne- e kedve találkozni. Azt válaszolta h ő benne lenne a találkában. A számát is megadta. Viszont MSN-en a beszélgetésünk alatt említette h nem akar kapcsolatot, és h csak barátilag találkozna velem. Ő 18 éves, Én 25. Hozzáteszem a lány sehova nem jár bulizni, ilyen otthonülős típus. Sokat tanul,..+ hobbikkal köti le magát. Ezek ellenére találkoztunk. A találkozón jól elvoltunk. Csak kicsit nekem kellemetlen mert ugye eggyértelmű h nekem tetszik mint lány. Azon a véleményen vagyok, az emberek ne dőntsenek vakon, előbb ismerjék meg a másikat, és ha úgy az a válasz érkezik h nem", akkor azt elfogadom. Nem tudom mit gondol rólam, változott e benne valami a találkozás ótta, viszont benne lenne további találkában. Arra jutottam, nem akarom mindenárron ezt a dolgot vele, de talán majd kialakul valami köztünk. Ami kellemetlen picit Ő abszolut nem keres magától MSN-en. Lányok? Mit gondoltok :D fiuk válasza is jöhet.
2011. márc. 7. 08:54
 1/4 anonim ***** válasza:

kérdezd meg tőle biztosra hogy most mivan.. tényleg nem akar semmit,vagy csak akkor gondolta-e ugy..

csak huzni akarja az agyad..

2011. márc. 7. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ahogy leírtad a csajt, nehéz lenne összejönnöd vele, eléggé magának valónak tűnik nekem, vagy csak te nem érdekled (már bocs). Lehet az is, hogy más tetszik neki, de az is elképzelhető, hogy még nem érett egy kapcsolatra. Nem kizárt, hogy a korkülönbség is zavarja.
2011. márc. 7. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hm..ezzel a kérdésel így még várni szeretnék, mert én is úgy vagyok vele egy dolog h tetszik, de meg akarom ismerni h milyen lány is valójában. és h el tudnám e vele képzelni.
2011. márc. 7. 09:11
 4/4 A kérdező kommentje:
azt nem tudom h mennire magának való, de azt mesélte h osztálytársai is hivták h menjen velük üljenek be valahova, de ő inkább hazament..és rajzolt. A telefonját nem is használja nekem nagyon olyannak tűnik aki senkit nem keres, szilveszterkor is otthon volt, mivel nem hivta senki, így ő sem:) 1 barátnője van akivel olyan is a kapcsolata.
2011. márc. 7. 09:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!