Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikent lehet segiteni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikent lehet segiteni a baratnomon ha nagyon ritkan jut a csucsra az aktus vegeztevel?

Figyelt kérdés
2011. aug. 16. 22:23
1 2
 1/11 LĂĄny17 válasza:
Hany eves wagy? am nyald ki ha nem undorodtok tole. az egyik haverom baratnojenek bejott. de nekem nincs ilyen problemam
2011. aug. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 poiu ***** válasza:
No de miből áll az aktus?
2011. aug. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

25 eves


En szeretnem ha aktus kozben is lenne orgazmusa, annyira betud inditani engem, elvezek vele minden percet es fajo nekem, hogy ritkan tud elmeni...

2011. aug. 16. 22:35
 4/11 A kérdező kommentje:
elojatek, cirogatas, csokolozas, harapdalas, 'mely elmerules'valtogatva
2011. aug. 16. 22:37
 5/11 LĂĄny17 válasza:
hat sajnalom nincs tobb otletem
2011. aug. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
amikor kinyalom beleremeg...
2011. aug. 16. 22:39
 7/11 LĂĄny17 válasza:
es? az nembaj..csinald tovabb es 1x csak osszejon :)
2011. aug. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Valószínű ő is csak akkor tud elélvezni, ha a csiklóját is ingerli közben. Hagyd (illetve kérd meg), hogy nyúljon le, miközben csináljátok. Ezt te ne vedd sértésnek, nem azért van, mert te nem vagy elég jó, hanem mert fizikai képtelenség az ő testének az, hogy anélkül a csúcsra jusson. Egyébként szerintem még izgató is a fiúnak, ha közben simogatja magát lent a lány...
2011. aug. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Teperd le egyszer amikor hazamentek, szinte szaggasd le a ruhátit és légy férfi, ne rémisszen meg a dolog, de kicsit hasson úgy, hogy megeröszakolod.

Nekem soha nem volt problémám a barátnöimmel, de ezzel oylan hatást értem el ami bámulatos volt.


A legrosszabb esetben érzelmi eredetü a dolog, ami ellen meg nincs technika.

2011. aug. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi 3 éve élünk nemi életet a barátommal, és nekem se sikerült még soha elmennem aktus közben. Viszont hüvelyi orgazmusom amúgy se volt még soha, akkor se, ha magamnak próbáltam.

Azonban én nagyon élvezem az orális kényeztetést, szerencsére a barátom is imádja, és nagyokat tudok élvezni tőle (pl. ha magamnak csinálom, akkor kb 10 másodpercig tart az orgazmusom, ha Ő kényeztet a nyelvével, akkor akár 5 percen át...).

Több oka is van annak (pl nálam lelki okok, a barátomnál gyorstüzelés), hogy aktus közben nem sikerül elmennem, de dolgozunk rajta- viszont én anélkül is nagyon élvezem a szeretkezést, hiszen az egészben a legjobb a szerelem.

Persze a barátomat is szörnyen bántja a dolog, de ha folyton erre gondolna közben, akkor Ő se tudnál élvezni, meg én se. Így az utóbbi 1 évben rájöttünk, hogy a legjobb megoldás, ha először Ő kinyal (mivel Őt ez úgyis nagyon felizgatja, van, hogy meg se áll a 2. orgazmusomig), majd utána hatol belém- olyankor az egész aktus alatt a mennyekben érzem magam, olyan, mintha végig orgazmusom lenne...

Írta itt valaki, hogy a barátnődet kérd meg, hogy nyúljon le és kényeztesse magát közben- én kipróbáltam már ezt, de én úgy egyáltalán nem élvezem a dolgot, ha közben a barátom bennem van. 3 év alatt egyetlenegyszer sikerült közben ilyen módon elmennem, pedig nem egyszer próbáltam... Szóval nem biztos, hogy azt mindenki élvezi.

Ha hüvelyi orgazmusa még sose volt (magában sem), akkor valóban az orálozásra kéne rámennetek, és vagy az aktus előtt, vagy közben kielégítened úgy. Bár hallottam már olyat is, hogy ha egy lány elélvez, akkor utána már egyáltalán nem élvezi az egészet- ebben az esetben az lenne a legjobb, ha az aktus után elégítenéd ki külön. Erre viszont rá kéne kérdezned, hogy hogy a legjobb neki, vagy egyszerűen kipróbálni mindet, és utána úgy csinálni, ahogy neki a legjobb volt.

Ha viszont volt már hüvelyi orgazmusa, ha csak egyetlenegyszer is összejött menet közben, akkor bizony képes rá, és csak ügyesen kell csinálni, hogy újra legyen. Ne félj rákérdezni, hogy hogy jó neki, és biztatni, hogy irányítson. Egy barátnőmnek például kizárólag lovagló pózban sikerült elmennie, így mindig úgy csinálták először, aztán miután elélvezett, akkor váltottak más pózokba...

Remélem sikerül, és egyébként nagyon becsülendő, hogy a barátnőd orgazmusával is foglalkozol, nem csak a sajátoddal! :)

20/L

2011. aug. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!