Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért a "legaljának" van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért a "legaljának" van kapcsolata?

Figyelt kérdés

Például van egy osztálytársam, aki gusztustalan, már bocsánat. Lány, alacsony, kövér, teljesen formátlan. Az arca se szép, a bőre is szörnyű állapotokban van. De még a haja is, vállig érő, gázul szőkített.

És ugyan nulladikosok vagyunk, de ő mégis több tantárgyból áll bukásra... Szerintem ez sokat elárul az értelmi szintjéről is.

És mégis van barátja...

Ő csak egy példa volt, más, hasonló kaliberű emberekkel is így van.

De mégis, miért?

15/L


2011. márc. 7. 18:06
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
78%
mert az általad nevezett "legalja" mindenkivel összejön, és minden fiú kipróbálhatja milyen a lány az ágyban. míg mi, a többi lány, nem elégszünk meg akárkivel.
2011. márc. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 szamóca. ***** válasza:
58%
jobb kérés hogy neked miért nincs? és a válasz: mert beképzelt vagy, lenézel másokat, és mert savanyú a szőlő hoyg nekik összejött az élet neked meg nem, már gusztustallannak titulálod őket. na ezért. vegyél vissza az arcodból, merta legalja így te vagy, és nem ők.
2011. márc. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
83%

Pasit szeretnél?

Különben meg ne irigykedj rá, szerinted milyen pasiknak kell az ilyen lány? Nyugi nem azt a pasit nyúlja le, aki hozzád illik. Ebben a korban a fiuk és a lányok részéről is a züllöttség a jellemző. Mire kikerülnek a középiskolából a legtöbben "kinövik".

2011. márc. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom hasonló kaliberű a csávója is és aki magára sem ad sokat,az a párválasztásban is ugyanolyan igénytelen.Ez pedig mindkét nemre igaz,jobbat úgyse kaphatna egyik sem,szóval egymásra találtak.Nincs mit irigyelni rajtuk.
2011. márc. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Hát mi, emberek, már csak ilyenek vagyunk.
2011. márc. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:
88%
mert egy szép nőt, nem merenek megközelíteni a férfiak, a rondák meg mivel rondák ezért örülnek egy két szép szónak, miközben a pasik csak megdugni akarják őket.. dugásra meg tök mindegy, egy zacskóval a fején
2011. márc. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez nekem is furcsa, de ez van. Én azért nem irigyelem őket. Nekik most pasijuk van, nekem eszem. Nekem van arra esélyem, hogy legyen pasim, de nekik arra, hogy eszük...hát nincs. 15/L
2011. márc. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
54%

Tudod ebben a helyzetben az a kérdés, hogy neked miért nincs, nem az,hogy neki miért van.

Aki így beszél másokról, arról sugárzik a pesszimizmus és a rosszindulat, mert ha nem a rosszat látnád, akkor nem csak a rossz tulajdonságait soroltad volna fel a lánynak.

Talán ha másképpen állnál az emberekhez, akkor neked is lenne barátod.

2011. márc. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
49%
"legaljának" Ne nevezz, igy senkit.
2011. márc. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is azért, mert a "legalja" akárkivel összejön, csak hogy kiírhassa facebookra hogy kapcsolatban van, és villoghasson a hasonlóan értelmes haverok előtt, hogy van csaja/pasija.
2011. márc. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!