Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akinek van türelme, csak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek van türelme, csak az olvassa végig? Úgy őszintén mit gondoltok a kérdezőről?

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szuzesseg__1548..



Lehet, hogy elég ha csak a kérdező kommentjeit olvassátok végig.

Csak egyszerűen kíváncsi vagyok a véleményekre, majd kifejtem ha esetleg valaki nem értené miért kérdezem...

..


2011. márc. 7. 19:41
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Valaki határozottan becsapta elötte az ajtót...Szerintem, hirtelen felindulásból,friss csalódás miatt ilyen a stílusa
2011. márc. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

köszi hogy írtál.


ilyen hamar végig olvastad?:D


csak azért írtam, hogy végig olvassátok el (persze aki képes rá) , mert egyszerűen tényleg kíváncsi vagyok mások véleményére, hogy neki milyen a mentalitása? mert az nem igaz, hogy én látom rosszúl a dolgokat ő szerinte.

vagy tényleg én vagyok a rossz felfogású?

azért írtam, hogy az összes oldalt végigkéne olvasni mert így lesz teljes a kép a kérdezőről és rólam (én vagyok a 82%-os).

2011. márc. 7. 19:54
 3/20 A kérdező kommentje:

lényegében annyi lenne, hogy a kérdező szűz és ő is szűz lányt szeretne. amivel nekem nincsen semmi gondom, oké ezt megértem.

de hogy egy normális lányt sem talál magának azt viszont már nem hiszem el. mert neki minden öltözék rib@ancos és kurv@1s, meg neki minden nő agyjátszós liba akin van mondjuk egy kis tényleg egy kis leheletnyi smink, vagy egy szolidabb de szép öltözék. erre ő olyanokat ír, hogy nincs szolid ruha meg smink, csak szolid prostis öltözék ... meg stb..


és nem tudom talán a 3.4.oldaltól érdemes olvasgatni. egészen a 8.-ig.

2011. márc. 7. 19:58
 4/20 anonim ***** válasza:
74%

ő tipikusan az a fiúcska,aki retteg attól hogy egy lány leszolitja,esetleg kapcsolatot akar,és szexelni is kell,és mi van ha...


ezért inkább neki minden lány k.rva,még az is aki csadorban jár...



mit tud ő arról hogy hogy kell felizgatni egy lányt,és hogy nem képes orgazmusra egy lány?


nincs frigid nő,csak megfelelő férfi kell hozzá (értsd:FÉRFI,nem pasi),és kellő összhang


de ő,a szűz pattanásos kisfiú bizonygatja hogy az összes nő úgy szét van k.rva,hogy ő az 10 cetis farkincája csak kongana benne...


ezért inkább elméleteket gyárt,ahelyett hogy dolgozna vagy tanulna...mert az időpontokból kitűnik,hogy állandó jelleggel gép előtt ül...namármost vagy infót tanul,vagy munkanélküli

2011. márc. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

köszi, h ogy elolvastál belőle.


2.

elvileg ismerkedett már lányokkal de neki nem lehet megfelelni, mert ha egy kis smink van rajta, vagy

normálisan (nem kihívóan van felöltözve) az neki mind prostis és onnantól kezdve nem is kell neki az a lány csak barátnak. ezt ő írta már nem tudom hanyadik oldalt volt.

szóval nem tudom, hogy mennyire szokott ismerkedni lányokkal, de az biztos, hogy mindegyiket szinte egy kalap alá veszi.

2011. márc. 7. 20:06
 6/20 A kérdező kommentje:

"

"most miért jössz tárgyalással? ott az ember jóesetben mindig normálsian van felöltözve. nemtől függetlenül, meg amúgy ez alapelvárás is szerintem."


Aha igen mint ezek ugye?

[link]

[link]

[link]

[link]

Na most jó? Elég képet kerestem neked?

"


8. oldalon van.

ő azt írta, hogy tárgyaláson a nők de csak a nők öltöznek fel hüly.én és prostisan. erre ő belinkelte ezeket a képeket amiken nők vannak tárgyaláson.

most őszintén ezen nektek valamelyik is prostis öltözék????

2011. márc. 7. 20:07
 7/20 anonim ***** válasza:
most olvasom,17 éves...hát igen,egyszer talán felnő,és belátja hogy egyszerűbb lett volna kinyomkodni a pattanásait,leszedetni bőrgyógyásszal,és megszólitani a kiszemelt lányt ,ahelyett hogy lek.rvázza mert felvett egy magassarkút...
2011. márc. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Süt róla a tapasztalatlanság minden téren!Nem csoda,hogy ilyen válaszokat tud csak adni.Az ilyenek szoktan nagyon komolyan pofára esni,ha van valami nő a képbe!Ha ezen nem változtat,akkor komoly mentális következményei jöhetnek(bár szerintem már most is gyötrik ...)

23N.

2011. márc. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

igen, a képeket láttam...

hát ha neki az 50es nő is k.rva,akkor...


meg kellene kérdezni h akkor az anyja is az? mert gondolom az se csak csadorban jár:D bár abból is kilátszik a szem,ami ha huncutul mosolyog,már utcasarokra való:D

2011. márc. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

én vagyok amúgy 17 éves. :D a kérdező azt hiszem 21 vagy 24 ha jól emlékszem. bár mindegy 20on valamennyi...


akkor jó örülök, hogy nemcsak én látom így a dolgokat akérdezővel kapcsolatban. mert már kezdtem azt hinni, hogy én vagyok csak ilyen felfogású, vagy már én vagyok h.ülye mert ilyeneket írok.

2011. márc. 7. 20:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!