Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a webcam modellk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lovelyne kérdése:

Mit gondoltok a webcam modellkedésről?

Figyelt kérdés
Minden érdekelne amit erről a munkáról tudni lehet,de inkább a studios munkáról írjatok ha van valakinek e téren tapasztalata.köszi
2011. nov. 1. 09:52
 1/2 anonim ***** válasza:

A stúdióban lenyúlják a pénzedet. Ha van egy géped, jó webkamerád és internet kapcsolatod, akkor magadnak is csinálhatod.

A helyzet a következő: ott ülsz a webkamera előtt, egy ún. ingyenes szobában, ahol mindenki láthat. Itt nem kell semmit csinálni. Aztán jön egy gazdag úriember, aki előre megvett pontokért téged "privátba visz" - vagyis csak ő láthat. Ekkor az általad megszabott tarifákért (bizonyos határokon belül) "előadást" tartasz neki, azaz teljesíted a kívánságait. Annyi pénzt kapsz, amennyi időt "privátban" töltesz. Azt is tudnod kell, hogy simán fel lehet venni ezeket az előadásokat.

Hogy mit gondolok róla? Hogy semmivel sem különb, mint a sima prostitúció. Az információim onnan vannak, hogy ismerek egy csajt, aki ezt csinálta régen.

2011. nov. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én már közel egy éve vagyok modell. A előző hozzászólás hasznos lenne, ha az a bizonyos utolsó mondat ott nem lenne. Ne haragudj, kedves előttem szóló, de nagyon távol áll a prostitúciótól - hiszen ez csak látvány, illúzió, hozzánk sem ér senki, nincs testi kapcsolat. Biztonságban vagyunk a saját otthonunkban, óriási dolog, hogy nem kell órákat utazgatni, nincs útiköltség, a néző közönség meg sok országra arrébb lakik tőlünk. Szóval, szerintem nagyszerű találmány. Lehet stúdióból is csinálni - de nekem nem jött be, kétszer is mellényúltam, nem voltak korrektek. De vannak jó stúdiók is Budapesten, de ezek inkább párokkal, triókkal, leszbikkel (lehetnek ál-leszbik is) foglalkoznak.Szólóban fölösleges a stúdió, mert az operátoroknak nem éri meg, és amit nyersz azon, hogy sok oldalon fent vagy, el is veszíted a pénz elosztásánál, hiszen a stúdió, és az operátor is él valamiből.

Én otthonról csinálom, és kizárólag a külföldi oldalakat kedvelem mégis csak nagyobb a piac, nagyobb a forgalom, Magyarországot letiltottam, mert nem szeretném, ha az ismerőseim rajtam csámcsogjanak. A magyar oldalakat jobb elfelejteni, csak az ingyen kukkolók jönnek, zsebpénznek is kevés, amit ezeken keresni lehet.

Én szeretem ezt a munkát csinálni, összekötöm a kellemeset a hasznossal - csak azt nem szeretem, hogy egyesek ezt elítélik. Peig sokkal becsületesebb munka, mint egy ügynöki munka, vagy egy MLM. Semmi rossz nincs benne - én nagyon örülök, mikor a vendégeim elégedetten mondanak köszönetet az előadásomért. Szeretek örömet okozni. Negatíve, hogy nem bejelentett munka, nem nyugdíjas állás, az önéletrajzba nem lehet beírni, és ki lehet öregedni belőle. Életcélnak nem alkalmas ez a munka, de jó lehetőség, hogy a kilátástalan munkanélküliséget, vagy a minimálbéres munkát kiegészítsük egy kis plusz jövedelemmel. A kereset változó, vannak napok, mikor két óra alatt hatezer forintot keresel, másnap meg nyolc óra alatt 300-ft-ot. Beruházni nem nagyon kell rá, elég egy jobb minőségű webkamera, és néhány váltás szép fehérnemű.


Nem vagyunk egyformák, tudom, sokak szerint ez bűnözés, a fertő netovábbja - de abszolút nincs igazuk. Aki nem szereti, akkor ne nézze.

2011. nov. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!