Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha tetszik egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha tetszik egy fiú, de nem merem megszólítani meg semmi?!

Figyelt kérdés
A suliban tetszik egy fiú, de nem merem leszólítani, sőt néha még nem is merek ránézni sem. Úgy hallottam, hogy a fiúnak tetszek, de nem meri megtenni az első lépést. Jah ebből gondolom rájöttetek h nekem még nem volt barátom. Léccy segítsetek, amilyen gyorsan csak tudtok!!
2011. márc. 7. 20:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed,hogy nem is fogja megtenni az első lépést akkor lépj vagy felejtsd el.Egyébként hány éves vagy?
2011. márc. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
15 éves vagyok!!
2011. márc. 7. 20:08
 3/12 anonim válasza:

Nem csinált még semmit? Szal nem köszönt, nem irt-e rád valami közösségi oldalon esetleg?

Egyébként akitől hallottad, hogy tetszel neki mondd meg neki, hogy szervezzen valami közös programot!

Hol laksz? =)


Greetings from Debrecen!

2011. márc. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Miskolc környékén élek!! Igazából persze szoktunk egymásnak köszönni, de amikor elmegyek előtte, meg a haverjai előtt ak mondják neki h itt a barátnőd meg ilyenek, pedig tényleg annyit nem beszélek vele mint egy normális emberrel és mégis...Néha, amikor így nem számítok rá és még is valahol ott van akk találkozik a tekintetünk és szemezünk egy ideig!!
2011. márc. 7. 22:53
 5/12 anonim válasza:

Lehet, hogy fél kezdeményezni (énis ugyan igy vagyok kb. van 1 lány suliban mi is szemeztünk stb).

De nem merek én sem :)

Talán irj neki Facebookon vagy valahol :)

2011. márc. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Hát köszi a segítséget, de az a baj, h én is elég félénk vok. na mind1, azt mond meg nekem , h amikor látjuk egymést akk h tudnám értésére adni, hogy bejön nekem??

Vagy, hogy tudnám elnyerni vmiben a tetszését??

2011. márc. 7. 23:06
 7/12 anonim válasza:

Hát nincs tapasztalatom ebben, mondtam, hogy énis igy vagyok vele ;s

Komolyan nem tudod mit csinálj mert hiába mondanám h menj oda ha félénk vagy te sem fogsz (mint én) tehát nemtudom.

De azért csak mondom, menj oda hozzá!

Az a baj, hogy teljesen megértelek, mégsem tudok segiteni... :[

2011. márc. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Komolyan nem tudom*
2011. márc. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszi, de azért azt meg tood mondani, h ha valaki neked tetszik akk i imponálna/tetszene neked nem??
2011. márc. 7. 23:25
 10/12 anonim válasza:

De.

:]

2011. márc. 7. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!